Не тільки пахне, але й притягує гроші: як використовувати м'яту для покращення добробуту

Читать на русском
Автор
4101
Гілочки та листя м'яти
Гілочки та листя м'яти. Фото Телеграф

М'яту можна посадити чи покласти у потрібне місце для притягнення удачі

М'ята — це не тільки ароматна трава, яка додається до чаю, лимонаду або коктейлів, але й рослина, яка має багато лікувальних і магічних властивостей. Зокрема, вона може притягувати гроші, удачу і достаток до вашого будинку, якщо ви будете правильно з нею поводитися, чим нагадує лавровий лист.

Як використовувати м'яту для притягнення грошей?

Існує кілька способів, як використовувати м'яту для притягнення грошей, і ми пропонуємо розглянути найпопулярніші з них.

  • Перший спосіб — це посадити м'яту на своєму подвір'ї або на підвіконні. Вважається, що рослина привертає до себе енергію достатку і благополуччя, а також захищає від негативних впливів. При цьому, потрібно доглядати за м'ятою, поливати її, обрізати і знімати засихаючі листки. Так ви покажете свою повагу до рослини і до грошей, які вона притягує.
  • Другий спосіб — це зав'язати гілочку м'яти на червону стрічку і повісити її над дверима або на дзеркалі. Це також допоможе притягнути до вашого будинку грошовий потік і уникнути боргів і нестачі. Крім того, м'ята на червоній стрічці може служити як оберіг від злого ока і похмурого настрою.
  • Третій спосіб — це покласти гілочку м'яти до свого гаманця або сумки. Це допоможе вам зберегти свої гроші і примножити їх. Також ви можете додавати до свого гаманця листочки м'яти разом з лавровим листом, корицею або базиліком — це посилить ефект.

Якщо ви хочете не тільки притягнути гроші, але й покращити своє здоров'я і самопочуття, можете вживати м'яту у вигляді чаю, настоянки або ефірної олії. М'ята має заспокійливу, протизапальну, антисептичну і тонізуючу дію. Вона допомагає при застуді, головному болі, шлункових розладах, нервових напругах і стресах. Також м'ята покращує пам'ять, концентрацію і настрій.

Нагадаємо, що не тільки м'ята, але й інші рослини можуть мати вплив на ваше благополуччя і щастя. Так, раніше ми писали, що квітку жіноче щастя, або спатифілум, не варто віддавати комусь, бо це може призвести до проблем у особистому житті. Замість цього, краще купити цю квітку самостійно або подарувати її собі. Також ми розповідали, що лавровий лист може принести щастя у ваш дім, якщо ви повісите його над дверима. Це стародавній звичай, який захищає від негативної енергії і злих духів.