Які квітки залучать гроші і позбавлять вас від негативу: топ-3 рослини для квартири

Читать на русском
Автор
5182
Кактус має сильну позитивну енергретику
Кактус має сильну позитивну енергретику. Фото Телеграф

В езотериці рослини вважаються потужним оберегом на удачу чи гроші

Квіти — це не тільки прикраса інтер'єру, але й джерело позитивної енергетики. Вони можуть впливати на настрій, здоров'я і благополуччя людей, які живуть в квартирі, як от бузок. Деякі квітки мають особливу силу, яка допомагає позбутися негативу і привернути гроші.

Кактус

Кактус — це рослина, яка символізує стійкість, силу і витривалість. Вона може захистити вас від злого ока, поганої енергетики і негативних впливів. Кактус також притягує гроші і успіх у справах. Для цього потрібно поставити його на південне вікно або біля комп'ютера. Кактус з квітами ще більше збільшує вашу удачу.

Орхідея

Орхідея — це рослина, яка символізує красу, любов і розкіш. Вона може покращити ваше самопочуття, додати вам впевненості і привабливості. Орхідея також притягує гроші і багатство. Для цього потрібно поставити її на східне або західне вікно або біля дзеркала. Орхідея з багатьма квітами ще більше збагачує ваш дім.

Фуксія

Фуксія — це рослина, яка символізує радість, щастя і гармонію. Вона може позбавити вас від стресу, суму і депресії. Фуксія також притягує гроші і достаток. Для цього потрібно поставити її на північне або південне вікно або біля входу в квартиру. Фуксія з рожевими або червоними квітами ще більше примножує ваше благополуччя.

Нагадаємо, що квітки — це не єдині рослини, які можуть впливати на ваше благополуччя. Якщо у вас є свій будинок або дача, ви можете посадити дерева, які принесуть вам щастя і багатство. Наприклад, верба, яка символізує мудрість і довголіття, або яблуня, яка символізує плодючість і достаток. Також не забувайте про грошове дерево, яке є справжнім талісманом для залучення грошей. Цю рослину потрібно тримати вдома, доглядати за нею і не викидати, навіть якщо вона почала в'янути. Грошове дерево любить увагу і повагу, тому не скаржтеся йому на брак фінансів.