Чому не варто віддавати квітку "жіноче щастя": правила та повір'я, яких слід дотримуватися

Читать на русском
Автор
20359
Спатіфілум або "жіноче щастя"
Спатіфілум або "жіноче щастя". Фото Телеграф

Ця квітка може принести проблеми, якщо нехтують її доглядом, дарують, віддають або викидають її без поваги

Спатіфілум — це квітка, яка має не тільки декоративну цінність, властивість зменшувати кількість пилу, але й наділена символічним значенням. Вона вважається талісманом для жінок, який принесе їм кохання, щастя і достаток. Але чи можна дарувати, віддавати або викидати цю рослину?

Чи можна дарувати квітку "жіноче щастя"?

За народними прикметами, спатіфіллум можна дарувати тільки протилежній статі. Це означає, що ця квітка підходить як подарунок для коханої, дружини, матері, сестри або подруги від чоловіка, який поважає і любить їх. Такий подарунок буде свідчити про те, що чоловік бажає жінці гармонії, здоров'я і благополуччя. Крім того, спатіфіллум може стати символом примирення після сварки або розлучення.

Якщо ж квітку дарує жінка жінці, то це може мати негативні наслідки. За прикметами, такий подарунок може призвести до конфліктів, заздрості, невдач і навіть хвороб. Тому не рекомендується дарувати спатіфіллум колегам по роботі, сусідам по парадному або незнайомим людям. Якщо вам подарували квітку жіноче щастя в таких випадках, то краще не ставити її в своєму будинку, а передати комусь іншому або поставити в офіс.

Чи можна віддавати квітку "жіноче щастя"?

Іноді бувають ситуації, коли господарка хоче позбутися свого спатіфілума. Можливо, вона переїжджає в інше місце, або не має часу доглядати за рослиною, або просто хоче змінити інтер'єр. У таких випадках можна виникнути питання: чи можна віддавати квітку? За народними прикметами, це можна робити тільки в дуже рідкісних випадках. Наприклад, якщо ви хочете допомогти комусь знайти свою половинку, або якщо ви хочете подарувати свою квітку своїй дочці, яка одружується.

У таких ситуаціях ви передаєте своє щастя і благословення іншій людині. Але не варто віддавати свій спатіфілум без причини або під примусом. Це може призвести до того, що ви втратите своє щастя і здоров'я, а також зламаєте зв'язок з рослиною. Тому, якщо ви не хочете позбутися свого спатіфілума, то не дозволяйте іншим людям брати його у вас або просити у подарунок.

Чи можна викидати квітку "жіноче щастя"?

Іноді буває так, що спатіфілум починає погано рости, жовтіти, гнити або скидати листя. Це може бути результатом неправильного догляду, хвороби, шкідників або негативної енергетики. У таких випадках господарка може подумати, що краще викинути квітку "жіноче щастя", ніж тримати її в своєму будинку. Але чи можна це робити без шкоди для себе і своєї родини? За народними прикметами, це не рекомендується робити.

Викидаючи спатіфілум, ви не тільки позбавляєтеся рослини, але й втрачаєте своє жіноче щастя. Ваша доля може змінитися на гірше: вас чекають невдачі, конфлікти, хвороби і самотність. Тому, якщо вам не подобається ваш спатіфілум або вам здається, що він хворий або мертвий, то не поспішайте його викидати. Спробуйте його оживити або пересадити. Якщо це не допомагає, то можете передати його комусь іншому або поставити на балкон або у сад. Але не скидайте його у смітник або на землю.

Нагадаємо, що спатіфіллум, який потребує правильного догляду і поливання спеціальним розчином. Ця квітка може принести вам кохання, достаток і гармонію, якщо ви поважаєте її. Але не ставте її поруч з геранню або бузком, бо це може призвести до негативних наслідків. Герань — це квітка, яка також мають свої прикмети і забобони, про які ми розповідали вам раніше.