Гроші посиплються з неба: чому потрібно смажити лавровий лист

Читать на русском
Автор
40611
Лавровий лист
Лавровий лист. Фото Телеграф

Лавровий лист — це дуже сильний продукт, який має свої особливості використання

Лавровий лист — це не тільки популярна приправа, яка додає аромат і смак різним стравам, але і корисний продукт, який має багато лікувальних властивостей. За допомогою лаврового листа можна покращити своє здоров'я, позбутися від деяких хвороб і навіть притягнути гроші до дому, до прикладу, поклавши його під подушку.

Чому лавровий лист приваблює гроші?

Лавровий лист — це символ перемоги, слави і багатства. У стародавні часи його використовували для виготовлення вінків, якими нагороджували героїв, поетів і мудреців. Вважалося, що лавровий лист має магічну силу, яка захищає від злих духів і принесення нещастя. Також він сприяв розвитку творчих здібностей і розуму.

У народній медицині лавровий лист використовували для лікування різних захворювань, таких як ангіна, отит, артрит, ревматизм, псоріаз і інші. Лавровий лист має антисептичну, протизапальну, знеболювальну, діуретичну і заспокійливу дію. Він також поліпшує обмін речовин, очищує організм від токсинів і зміцнює імунітет.

Але не тільки для здоров'я корисний лавровий лист. Виявляється, що він також може допомогти привернути грошовий успіх і достаток. Для цього потрібно проводити спеціальні ритуали з використанням лаврового листа. Ось декілька прикладів таких ритуалів:

  • Смажений лавровий лист. Для цього потрібно взяти 3-5 сухих листочків лавра і покласти їх на сковорідку без олії. Смажити їх на середньому вогні до появи характерного запаху. Потім зняти сковороду з вогню і залишити її остигати. Потримайте смажене лаврове листя у руках і подумайте про свої фінансові бажання. Потім розтрощите смажене лаврове листя на дрібненькі шматочки і посипте ними поріг свого будинку або квартири. Вважається, що таким чином ви привернете до себе грошовий потік.
  • Лавровий лист у гаманці. Для цього потрібно взяти один свіжий або сухий листок лавра і написати на ньому своє ім'я і прізвище. Потім покладіть листок у гаманець між купюрами. Вважається, що таким чином ви збережете свої гроші і примножите їх.
  • Лавровий лист під подушкою. Для цього потрібно взяти три листочки лавра і покласти їх під подушку перед сном. Потім заснути, думаючи про свої фінансові цілі. Вважається, що таким чином ви отримаєте підказки від свого підсвідомого, як досягти бажаного.

Нагадаємо, що лавровий лист має інші дивовижні властивості. Так, раніше ми писали, що якщо обкурити будинок лавровим листом, то ви позбудетеся від негативної енергії, стресу і депресії. А ще ми розповідали, що якщо додати лавровий лист у відро з водою і помити підлогу, то ви очистите свою оселю від пилу, бактерій і неприємних запахів. Це все завдяки антисептичним і ароматичним речовинам, які містяться в лавровому листі.