Що станеться, якщо тримати вдома драцену: 4 забобони, про які вам не розповіли

Читать на русском
Автор
8439
Існує близько 100 видів драцени, які відрізняються формою, розміром та кольором листя
Існує близько 100 видів драцени, які відрізняються формою, розміром та кольором листя. Фото Телеграф

З рослиною пов'язана низка не надто приємних забобонів

Драцена — не тільки красива, але і корисна рослина. Вона очищує повітря від шкідливих речовин, поглинає електромагнітне випромінювання, покращує настрій та здоров'я людей. Драцена також має свою символіку та енергетику. Вона вважається талісманом успіху, достатку та захисту від злих сил. Драцена сприяє гармонії, мудрості та довголіттю. Однак не всі люди радо бачать драцену у своїх будинках. Існують різні забобони та прикмети, пов'язані з цією рослиною. Деякі вважають, що драцена може принести горе або хворобу, як і орхідея.

Чому драцену називають драконовим деревом

Драцена отримала свою назву від грецького слова "drakaina", що означає "жіночий дракон". За легендою, колись жив на Землі дракон, який боровся з людьми за свободу і справедливість. Одного разу його поранили стрілою, і з його рани потекла кров. З крапель крові виростали чудові дерева з червоними соками і листям. Це були перші драцени, які стали символом мужності, сили та милосердя.

Інша легенда розповідає про закоханого хлопця, який хотів одружитися з коханою дівчиною. Але її батько поставив умову: хлопець повинен був змусити розпуститися і зазеленіти суху палицю. Хлопець не втрачав надії і кожен день поливав палицю водою. Одного разу він помітив, що з палиці виросли зелені листочки. Це була драцена, яка стала символом любові, віри та дива.

Які забобони пов'язані з драценою

Драцена — це рослина, яка має багато прихильників і супротивників. Деякі люди вважають, що драцена принесе їм щастя, багатство та успіх. Інші ж бояться, що драцена принесе їм горе, хворобу або смерть. Ось деякі забобони та прикмети, пов'язані з драценою:

  • Драцена може попередити про горе у родині. Якщо листя драцени починає жовтіти, сохнути або опадати, це може означати, що хтось із родичів захворіє або помре. Також вважається, що якщо драцена раптово викине квітку, це означає, що хтось із родичів скоро помре.
  • Драцена може принести нещастя у шлюб. Якщо подарувати драцену молодятам на весілля, це може призвести до розлучення або зради. Також вважається, що якщо тримати драцену в спальні, це може погіршити стосунки між подружжям або позбавити їх дітей.
  • Драцена може принести успіх у кар'єрі. Якщо поставити драцену в кабінет або на робочому місці, це може сприяти кар'єрному росту, фінансовому достатку та авторитету. Також вважається, що якщо тримати драцену в кутку багатства (південно-східний кут кімнати), це може притягнути гроші та удачу.
  • Драцена може принести гармонію у дім. Якщо поставити драцену в центральну частину кімнати або будинку, це може створити атмосферу миру, спокою та злагоди. Також вважається, що якщо тримати драцену поруч з іншими рослинами, це може покращити їх ріст та розвиток.

Нагадаємо, що дерева та рослини не тільки прикрашають наші домівки, але й мають свою символіку та енергетику. Деякі дерева можуть принести щастя, благополуччя та захист від злих сил, а інші — навпаки, привернути біду, хворобу або конфлікти. Тому важливо знати, які дерева варто посадити біля дому, а які — уникати. Також важливо дотримуватися певних правил поводження з рослинами, які є символами достатку. Наприклад, грошове дерево не можна викидати, бо це може призвести до втрати грошей або негараздів у справах. Грошове дерево потребує уважного та лагідного догляду, а також подяки за його послуги.