Як зробити буряки солодкими і соковитими: дідівський спосіб підкормки сіллю

Читать на русском
Автор
23244
Несолодкий буряк може зіпсувати смак страви
Несолодкий буряк може зіпсувати смак страви. Фото Телеграф

Сіль потрібно використовувати обережно і тоді вона дасть результат

Існує багато способів замінити хімічні добрива для овочів на городі. Покращити смак і якість буряка можна за допомогою простого і доступного способу — соляної підкормки. Цей спосіб допоможе вам отримати багатий і солодкий урожай буряка. Однак не варто забувати, що сіль — це добриво, яке треба застосовувати обережно і в міру, щоб не нашкодити ґрунту і рослинам.

Сіль містить калій, який необхідний для розвитку коренеплодів і покращення їх якості. Калій сприяє накопиченню цукру в буряку, а також зміцнює його стійкість до хвороб і стресу. Сіль також має антисептичну дію і захищає буряк від гнилі та грибкових інфекцій. Але не треба переборщувати з сіллю, бо вона може висушити ґрунт і пошкодити рослини. Оптимальна норма внесення солі для буряка — це одна чайна ложка на 10 літрів води. Цим розчином можна поливати буряк раз на два тижні під час формування коренеплодів. Перед поливом треба зробити невеликі заглиблення навколо кожного буряка, щоб розчин не розтікався по поверхні ґрунту.

Щоб покращити ефект від соляної підкормки, можна також додати до розчину деревний попіл або нітроамофоску. Попіл має багато макро- і мікроелементів, які корисні для рослин, а нітроамофоска — це комплексне мінеральне добриво, яке має азот, фосфор і калій. Цими добривами можна почергово поливати буряк раз на три тижні.

Нагадаємо, що досвідчені городники радять внести калійні добрива вже під час посадки буряка, щоб коренеплоди виросли солодкими та здоровими. Також можна приготувати суміш з компосту, деревної золи, суперфосфату та аміачної селітри і додати її до ґрунту перед посівом. Крім того, буряк добре підходить для заготівлі на зиму. Один з найпростіших способів – це квашення буряка. Для цього потрібно лише помити та очистити буряк, закласти його у чисті банки і залити розчином води, солі та цукру. Квашений буряк виходить соковитим, хрустким і дуже смачним. Його можна використовувати як закуску або додавати до салатів.