Перці даватимуть врожай відрами: як приготувати ефективну підкормку

Читать на русском
Автор
82031
Перець буде плодоносити значно краще
Перець буде плодоносити значно краще. Фото Телеграф

Якщо ви хочете отримати багатий і якісний урожай перцю, то не забувайте про своєчасну і правильну підгодівлю цього овоча

Перець — це дуже вибаглива до добрив рослина, яка потребує достатнього вмісту фосфору і калію в ґрунті. Ці макроелементи сприяють кращому формуванню кореневої системи, розвитку плодоносних гілок, збільшенню кількості і якості плодів. Тому для підгодівлі перцю рекомендується використовувати спеціальне добриво — монофосфат калію. Також городники рекомендують приготувати власне органічне добриво.

Використовуючи його для підгодівлі перцю, ви зможете отримати сильні і здорові рослини. Це добриво — одне з найкращих для вирощування перцю, яке не тільки забезпечить його необхідними елементами, але і захистить від хвороб і стресу.

Монофосфат калію — це концентроване безхлорне фосфокалійне добриво. Воно має наступні переваги:

• Має високий вміст фосфору (52%) і калію (34%), які легко засвоюються рослинами;

• Не має негативного впливу на кислотність ґрунту;

• Сприяє профілактиці і боротьбі з борошнистою росою і деякими іншими грибковими захворюваннями;

• Не має баластних речовин, які можуть спричинити побічні ефекти;

• Корисний для ґрунтової мікрофлори.

Для практичного застосування монофосфату калію потрібно розчинити його у воді у таких пропорціях:

Як готувати і використовувати монофосфат калію для перцю? Для цього потрібно розчинити 10-15 грам добрива в 10 літрах теплої води. Отриманий розчин можна використовувати для поливу або обприскування рослин. Поливати перець монофосфатом калію слід один раз на два тижні після посадки розсади в ґрунт або теплицю. Обприскувати перець монофосфатом калію слід один раз на тиждень під час цвітіння і плодоношення. При цьому слід уникати потрапляння розчину на пелюстки квіток і зав'язь, щоб не спричинити опадання.

У підсумку, перець буде рости сильним і здоровим, не хворітиме і не постраждає від шкідників, перець буде цвісти рясно і довго, формувати багато зав'язей, перець буде цвісти рясно і довго, формувати багато зав'язей, Перець буде давати великі і соковиті плоди, які будуть мати насичений колір і аромат, а також високу якість і тривалий термін зберігання, перець буде мати високу врожайність і можна буде збирати плоди відрами.

Нагадаємо, що перець можна вирощувати не тільки в ґрунті або теплиці, але й в горщику. Це дозволяє економити місце і отримувати свіжий овоч навіть на балконі або підвіконні. Для цього потрібно вибрати відповідний сорт перцю, підготувати родючий і дренований ґрунт, забезпечити достатньо світла і вологи, а також проводити регулярну підгодівлю.

Також варто знати, як правильно зберігати перець після збору урожаю. Цей овоч досить швидко втрачає свою свіжість і смак, якщо не дотримуватися певних умов. Існує кілька способів збереження перцю: у холодильнику, у морозильній камері, у сухому або масляному насоленні, у маринаді або сиропі.