Як 1 долар в гаманці може принести вам багатство: простий ритуал

Читать на русском
Автор
20760
На купюрі є багато знаків успіху
На купюрі є багато знаків успіху. Фото Телеграф

Носити 1 долар в гаманці — це не просто мода або забобон, а спосіб залучити гроші до свого життя

Гроші — це не тільки засіб обміну, але й енергетичний атрибут, який може притягувати або відштовхувати багатство. Багато людей вірять, що є певні прикмети і правила, які допомагають залучити гроші до свого життя. До прикладу, носити в гаманці корицю чи купюру в 1 долар США.

Чому саме 1 долар? Тому що ця купюра має на собі ряд символів, які мають магічний зміст. Наприклад, на лицьовому боці купюри зображений перший президент США Джордж Вашингтон, який є символом успіху і лідерства. На зворотному боці купюри зображена піраміда з око, яке називається око Провидіння або око масонів. Цей символ означає всебачення, мудрість і захист від зла. Також на купюрі є написи на латинській мові: Annuit Coeptis (Він схвалив наш почин) і Novus Ordo Seclorum (Новий порядок століть). Це фрази з герба США, які вказують на божественне благословення і нову еру для людства.

Як правильно носити 1 долар в гаманці? Є кілька рекомендацій, яким варто слідувати:

  • Носити купюру треба в окремому відділенні гаманця, де не буде інших грошей. Так ви виділите її особливий статус і не змусите її конкурувати з іншими валютами.
  • Гаманець повинен бути чистим, акуратним і цілим. Не тримайте в ньому старих чеків, рахунків або сміття. Так ви покажете свою повагу до грошей і не привернете до себе борги або витрати.
  • Гаманець повинен бути зеленого або золотого кольору. Це кольори багатства, достатку і процвітання. Вони сприяють притоку грошей і позитивної енергії.
  • Купюру треба скласти трикутником таким чином, щоб на лицьовому боці було видно око Провидіння. Це спосіб активувати магічну силу купюри і привернути увагу Всевишнього до вашого фінансового стану.

Купюру треба покласти в гаманець на зростаючий місяць, коли енергія припливу і збільшення найсильніша. Також можна провести невеликий ритуал, піднісши купюру до губ і промовивши три рази: "Як міцна річка притягує струмочки, а море потужні річки, як жінка притягує чоловіка, а чоловік жінку, як ніч притягує день, а день — ніч, так би і ти притягував до себе подібне. Хай буде так!"

  • Купюру не варто витрачати, виймати або показувати іншим людям. Це ваш особистий талісман, який працює тільки для вас. Якщо ви його втратите або подаруєте, то разом з ним втратите і своє багатство.

Нагадаємо, ми розповідали, чому гроші не варто носити в кишені, оскільки це може призвести до бідності. Також ми ділилися з вами секретом багатства, про який ви повинні знати: як покласти лавровий лист у гаманець і як він допоможе вам залучити гроші.