Як зробити свій гаманець магнітом для грошей: 5 речей, які варто викинути з нього прямо зараз

Читать на русском
Автор
125486
За гаманцем потрібно доглядати
За гаманцем потрібно доглядати. Фото Телеграф

Гаманець — це не просто схованка для грошей, але і потужний магніт для багатства

Гаманець — це не просто зручний аксесуар для зберігання грошей, але і символ фінансового добробуту. Об нього, до прикладу, можна потерти руку для приваблення багатства. Езотерики навперебій твердять, що купюри і монети несуть в собі потужний енергетичний потік, тому поводитися з грошима потрібно дбайливо. Якщо носити рваний гаманець і пхати в нього все підряд, то фінансового достатку не дочекаєшся. Але якщо дотримуватися простих правил і викласти з гаманця деякі предмети, то можна притягнути до себе багатство і успіх.

Старий або пошкоджений гаманець. Перший крок до залучення грошей — це мати якісний і цілий гаманець. Якщо ваш гаманець розірваний, забруднений, затертий або має діри, то ви показуєте свою нестачу до грошей і втрачаєте їх енергію. Оберіть новий гаманець з приємного на дотик матеріалу, який буде містити всі ваші купюри і картки без складання або згинання. Краще обирати темні кольори, які символізують стабільність і серйозність.

Чеки, квитанції та рахунки. Багато хто з нас має звичку зберігати в гаманці чеки з магазину, квитанції за послуги або рахунки за комунальні послуги. Але це дуже погана звичка, яка впливає на наше фінансове становище. Таким чином ми нагадуємо собі про свої витрати і борги, а не про свої доходи і заощадження. Викиньте всі непотрібні папірці з гаманця і залиште там тільки те, що приносить вам гроші: купюри, картки, сертифікати тощо.

Стара валюта або монети. Іноді ми отримуємо в подарунок або як сувенір стару валюту або монети, якими не можна скористатися для оплати. Наприклад, євроценти, долари США старого зразка, карбованці або інші раритети. Цікаво, що такі монети або купюри не тільки не приносять нам користі, але і відлякують багатство. Вони створюють ілюзію грошей, але насправді є безгрошовими. Тому краще позбутися таких предметів з гаманця і зберігати їх в іншому місці, наприклад, в рамці або в скриньці.

Фотографії родичів або друзів. Деякі люди люблять носити в гаманці фотографії своїх близьких або друзів, щоб вони були завжди поруч. Але це не дуже розумна ідея, якщо ви хочете притягнути до себе багатство. По-перше, фотографії займають місце, яке можна використати для грошей. По-друге, фотографії можуть мати негативну енергетику, якщо на них люди сумні, злі або хворі. По-третє, фотографії можуть створювати конфлікт інтересів, якщо ви хочете витратити гроші на себе, а не на тих, хто на них зображений. Тому краще зберігати фотографії в інших місцях, де вони будуть приносити вам радість і позитив.

Стара символіка або амулети. Інша поширена річ, яку люди носять в гаманцях — це стара символіка або амулети, які мали б приносити їм удачу і багатство. Наприклад, китайські монети на червоному шнурку, листя клену, пір’я птаха або інші предмети. Але така символіка може мати протилежний ефект, якщо вона зношена, пошкоджена або втратила свою силу. Також важливо пам’ятати про те, що такі предмети потребують регулярної очистки і зарядки, щоб не ставати джерелом негативної енергетики. Тому перевіряйте свої амулети і символи на актуальність і ефективність, а краще заміняйте їх на нові.

Нагадаємо, що кімнатні рослини не тільки прикрашають ваш дім та допомагають прибрати пилюку, але притягують в дім багатство та щастя. Але для цього вам потрібно правильно обирати їх за енергетикою і місцем розташування. Деякі з них називають "грошовими деревами", оскільки вони символізують багатство і успіх у фінансових справах.