Гроші в кишені: як така невинна звичка може призвести до банкрутства

Читать на русском
Автор
2122
Кишені не призначені для грошей
Кишені не призначені для грошей. Фото Телеграф

Гроші — це не просто паперові купюри або металеві монети, але й енергетика, яка реагує на наше ставлення до неї

Як ми ставимося до грошей, так вони і ставляться до нас. Якщо ми цінуємо і поважаємо гроші, правильно їх зберігаємо, то вони приходять до нас легко і швидко. А якщо ми недбайливо і безвідповідально поводимося з грошима, то вони втікають від нас і залишають нас без засобів до існування. Одна з таких недбалостей — це носити гроші в кишені.

Чому гроші не люблять кишені

Коли ми кладемо гроші в кишеню, ми показуємо, що не дуже їх цінуємо. Ми не дбаємо про те, щоб вони були розгладжені, розміщені за номіналом і заховані в безпечному місці. Ми просто скидаємо їх у купу разом з дрібницею, ключами, сміттям і іншими речами. Таким чином, ми ображаємо грошову енергетику і вона починає нас уникати.

Крім того, коли ми носимо гроші в кишеню, ми ризикуємо їх втратити. Купюри можуть випасти з кишені, коли ми сядемо або похилимось. Вони можуть потрапити у пральну машину разом з одягом і знищитися. Вони можуть розiрватися або зiпсуватися через піт або дощ.

Також носити грошi в кишенi — це погана прикмета. За народною мудрiстю, така звичка приводить до бiдностi i фiнансових проблем. Грошi повиннi "працювати", а не лежати без дiла. Якщо вони постiйно перебувають у русi, то їх кiлькiсть починає збiльшуватись. А якщо вони застрягли у кiшенi, то вони починають "засихати" i "згорати".

Також для залучення фінансового успіху важливо правильно поводитися з грошима: носити їх у чистому гаманці з окремими відділеннями для купюр та монет, не витрачати зарплату в день її отримання, не хвалитися своїми доходами та покупками, при розрахунку в магазині класти гроші на прилавок, своєчасно латати дірки у одязі та носити якомога більше прикрас. Ці прості правила, згідно з народними віруваннями, допоможуть зберегти та примножити ваші гроші.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, які квіти залучають гроші і позбавляють вас від негативу. Ми розповіли про топ-3 рослини для квартири, які принесуть вам фінансовий успіх і гармонію. Також ми розкрили секрет багатства, про який ви повинні знати. Ми розповіли, чому варто покласти лавровий лист у гаманець і як це зробити правильно.