Як зробити свій гаманець магнітом для грошей: 7 незвичайних талісманів

Читать на русском
Автор
20942
Колекційна монета завжди буде хорошим рішенням
Колекційна монета завжди буде хорошим рішенням. Фото Телеграф

Талісмани допоможуть вам налаштуватися на потрібний лад

Гроші — це не тільки засіб обміну, але і енергетичний потік, який можна притягувати або відштовхувати, до прикладу, просто викинувши гаманець на смітник. Для того, щоб ваш гаманець завжди був повним, варто дотримуватися деяких правил і зберігати в ньому спеціальні предмети, які мають магічну силу.

Купюра з унікальним номером

Одним з найпростіших і найпопулярніших талісманів для залучення грошей є купюра з унікальним серійним номером. Це може бути банкнота одного долара, яку ви самостійно заробили, або купюра з рядом однакових цифр, наприклад, 1111 або 7777. Така купюра символізує поступове нарощування багатства і приваблює до вас подібні грошові потоки. Важливо не витрачати таку купюру, а носити її в гаманці якомога довше.

Раритетна або колекційна монета

Іншим ефективним талісманом для залучення грошей є раритетна або колекційна монета. Це може бути старовинна монета, яку ви отримали у спадок або купили на аукціоні, або монета з іншої країни, яку ви привезли з подорожі. Така монета має особливу енергетику, яка притягує до вас раритетне і цінне багатство. Варто покласти таку монету в окремий відділ гаманця і не мішати її з іншими грошима.

Паличка кориці або м'ята

Якщо ви хочете привернути до себе не тільки грошовий успіх, але і фарт і удачу, то вам підходить талісман з паличкою кориці або м'ятою. Ці рослини мають сильний аромат, який приваблює фінансовий потенціал і можливості. Ви можете покласти паличку кориці або м'яту в серветку і помістити їх у гаманець. При цьому дуже важливо заряджати їх позитивною енергетикою, уявляючи, скільки грошей у вас буде в найближчому майбутньому.

Бобове зерно

Ще один простий і доступний талісман для залучення грошей — це бобове зерно. Згідно з давніми повір'ями, бобові мають сильну енергетику і приваблюють багатство. Ви можете взяти будь-яке бобове зерно, наприклад, квасолю, горох або сою, і покласти його в гаманець. При цьому не забувайте періодично міняти зерно на свіже, щоб не втратити його силу.

Червона тканина або стрічка

Якщо ви хочете не тільки притягнути гроші, але і захистити їх від крадіжок і втрат, то вам допоможе талісман з червоної тканини або стрічки. Червоний колір символізує силу, енергію і захист. Ви можете обмотати свій гаманець червоною стрічкою або покласти в нього шматочок червоної тканини. Так ви створите захисний бар'єр для своїх грошей і не дозволите їм покинути вас.

Кристал або камінь

Ще один потужний талісман для залучення грошей — це кристал або камінь. Це може бути будь-який природний мінерал, який має гармонійну форму і приємний колір. Наприклад, цитрин, яшма, аметист, рубін або малахіт. Такий камінь має позитивну вібрацію, яка сприяє притоку грошей і благополуччя. Ви можете покласти камінь в гаманець або носити його як прикрасу.

Нагадаємо, що у гаманці обов’язково має бути спеціальний талісман, про який знатиме лише власник. З грошима та правилами їх зберігання в гаманці існує безліч прикмет. Так, наприклад, щоб не злякати гроші, не варто зберігати поряд з ними в гаманці банківські картки, сміття, фотографії, ікони та ключі. Також важливо обрати якісний і цілий гаманець, який буде містити всі ваші купюри і картки без складання або згинання.