Які цифри на купюрах притягують до вас багатство: просто збережіть таку у гаманці

Читать на русском
Автор
27452
Гаманець також важливо тримати доглянутим
Гаманець також важливо тримати доглянутим. Фото Телеграф

Різні цифри мають своє значення й іноді воно означає щось хороше

Гроші — це не тільки засіб обміну та розрахунку, але й енергетичний об'єкт, який може впливати на наше життя. Наші предки вірили, що не всі купюри однаково корисні для нашого благополуччя, а деякі з них мають особливу силу, яка притягує до нас гроші та успіх.

Які цифри на купюрах привертають достаток і процвітання

За давньою народною мудрістю, деякі цифри на купюрах мають особливе значення для залучення грошей. Ось деякі з них:

  • 2 — ця цифра символізує парність, гармонію та баланс. Купюри з цифрою 2 притягують до нас партнерів, друзів та сподвижників, які допоможуть нам у досягненні фінансових цілей. Також ця цифра означає подвоєння доходу та збільшення багатства.
  • 6 — ця цифра вважається щасливою у китайському фен-шуї, адже її звучання схоже на слово "потік". Купюри з цифрою 6 притягують до нас потоки грошей та можливостей, а також стабільність та безпеку. Особливо сильними є купюри з поєднаннями кількох 6.
  • 7 — ця цифра асоціюється з успіхом, перемогою та удачею. Купюри з цифрою 7 притягують до нас нові перспективи, розвиток та реалізацію планів. Також ця цифра означає духовне багатство та мудрість.
  • 8 — ця цифра є найпотужнішим грошовим магнетом у фен-шуй, адже її звучання схоже на слово "багатство". Купюри з цифрою 8 притягують до нас нескінченний поток грошей, достатку та процвітання. Особливо сильними є купюри з поєднаннями 888 або 8888888.
  • 9 — ця цифра символізує завершення, досконалість та високий рівень. Купюри з цифрою 9 притягують до нас досягнення, здійснення мрій та високий статус. Також ця цифра означає довголіття та щастя.

Як знайти свою щасливу купюру

Щаслива купюра — це та, яка має для нас особливе значення або сенс. Це може бути купюра, яку ми отримали від любленої людини, за першу роботу, за вдалий проект або за іншу приємну подію. Також це може бути купюра, яку ми знайшли на вулиці, у сумці або у одязі. Або ж це може бути купюра, яка має на собі наші ініціали, дату народження, рік народження або інші символічні цифри.

Щоб знайти свою щасливу купюру, слід бути уважним та чутливим до грошей, які ми отримуємо або видаємо. Слід перевіряти номери купюр та шукати ті, які мають для нас значення. Слід також слухати свою інтуїцію та відчуття, коли ми тримаємо купюру в руках. Якщо ми відчуваємо радість, тепло або зв'язок з купюрою, то це може бути наша щаслива купюра.

Як правильно з нею поводитися

Щоб активувати силу своєї щасливої купюри та притягнути до себе багатство та процвітання, слід дотримуватися таких правил:

  • Не витрачати щасливу купюру. Це може призвести до втрати грошового потоку та удачі. Щаслива купюра повинна залишатися у нас як талісман, який примножує наш дохід.
  • Зберігати щасливу купюру у гаманці. Це допоможе створити гармонійний зв'язок між нами та нашими грошима. Гаманець повинен бути чистим, охайним та не переповненим. Краще обирати гаманець червоного, зеленого або жовтого кольору — це кольори грошей у фен-шуй.
  • Поважати щасливу купюру. Це означає не гнутися, не рвати, не плямити та не смикати її. Також слід не давати її комусь іншому або не показувати її без потреби.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як притягнути до себе гроші за допомогою лаврового листа. Зокрема, як змащувати лавровий лист олією та класти його у гаманець, а також як правильно проводити ритуал з використанням лаврового листа для залучення багатства. Також ми дали пораду, що потрібно робити вранці, щоб день був успішним. Виявляється, що для цього достатньо дотримуватися п'яти простих правил, які допоможуть налаштуватися на позитив, зарядитися енергією та покращити свою продуктивність.