Як притягнути до себе багатство за допомогою простих предметів: речі, які потрібно покласти в гаманець чи кишеню

Читать на русском
Автор
7605
Кориця не лише зробить гаманець пахучим, але й "успішним"
Кориця не лише зробить гаманець пахучим, але й "успішним". Фото Телеграф

Ці предмети символізують достаток і притягують його

І хоча ваша праця і розум насамперед впливають на ваш успіх, але й деякі предмети можуть допомогти вам із залученням фінансових благ. Ви можете придбати свічку, яка буде допомагати вам налаштуватися на заробіток, або ж покласти талісмани у гаманець чи кишеню.

Перш за все, важливо пам'ятати, що ваш гаманець, кишеня або сумка повинні бути чистими і охайними. Не залишайте в них старих чеків, розмінних монет, непотрібних карток або інших речей, які займають місце і заважають. Також не тримайте свої гроші безладно або скручені. Вони повинні бути розгладжені і акуратно покладені. Це покаже вашу повагу до грошей і збереже їх енергетику.

Окрім того, варто мати при собі кілька речей, які можуть привернути до вас багатство. Ось деякі з них:

  • Кориця. Ця пряність має приємний аромат і солодкий смак, які символізують достаток і радість. Кориця також має теплу енергетику, яка притягує до вас гроші і успіх. Варто покласти в свій гаманець або сумку паличку кориці або невеликий мiшечок з коричним порошком. Це допоможе вам налаштуватися на позитив і зробити ваш гаманець "пахучим".
  • Бобовi зерна. Бобовi культури — це джерело бiлка i енергii, якi необхiднi для життя i розвитку. Бобовi зерна також асоціюються з достатком i родючiстю, оскiльки вони швидко ростуть i дають багатий урожай. Варто покласти в свiй гаманець або кишеню кiлька бобових зерен, наприклад фасолi, сої або гороху. Це допоможе вам очистити свою енергетику i притягнути до себе фiнанси.
  • Дрiжджi. Цi мiкроорганiзми вiдомi своєю здатнiстю перетворювати цукор на спирт i вуглекислий газ, що призводить до бродiння i пiднiмання тiста. Дрiжджi символiзують збiльшення, розширення i рiст. Варто покласти в свою сумку або гаманець пакетик дрiжджiв або невеликий шматочок хлiба з дрiжджами. Це допоможе вам збiльшити свої доходи i розвинути свої можливостi.
  • Червона нитка або тканина. Червоний колір — це колір вогню, крові, пристрасті і життя. Він приваблює увагу, додає енергії і захищає від негативу. Червона нитка або тканина можуть стати вашими талісманами, які притягують до вас гроші і любов. Варто покласти в свій гаманець або сумку червону нитку або шматочок червоної тканини. Це допоможе вам зміцнити свою волю і привернути до себе удачу.
  • Подаровані гроші. Гроші — це не тільки засіб обміну, але і засіб спілкування. Коли ви отримуєте гроші в подарунок від дорогої вам людини, ви отримуєте не тільки матеріальну цінність, але і духовну. Подаровані гроші несуть в собі позитивну енергетику, любов і повагу. Варто покласти в свій гаманець або кишеню подаровану купюру або монету. Це допоможе вам зберегти свої стосунки і примножити свої гроші.

Нагадаємо, ми розповідали про те, як покласти лавровий лист у гаманець, щоб примножити свої гроші і захистити їх від заздрісних поглядів. За народними прикметами, лавровий лист має силу привертати до себе успіх і достаток. Також можна заманити багатство до дому, кладучи гроші в кутках квартири. За давнім звичаєм, це допомагає створити енергетичний бар'єр від негативу і зберегти свої фінанси. Стежте за своїм домом і своїм гаманцем, але робіть це з розумом і повагою.