Телефон показує "відсутність мережі": прості поради, які вирішать цю проблему

Читать на русском
Автор
2762
Телефон
Телефон. Фото Колаж "Телеграф"

Що треба зробити

Телефон є невід'ємною частиною в нашому житті, адже в такий важкий час важливо завжди залишатись на зв'язку. Але, що робити коли телефон погано ловить мережу?

"Телеграф" розібрався у чому може бути причина поганого зв'язку та як виправити. Ці поради допоможуть кожному.

Якщо телефон не ловить мережу — перезавантажте його. Незалежно від проблеми, просте перезавантаження може вирішити їх. Отже, перше, що вам потрібно зробити, це перезавантажити смартфон. Простий перезапуск оновить систему пристрою може розв'язати незначні проблеми, пов'язані з програмним забезпеченням, які можуть спричинити проблеми з мережевим підключенням.

Перевірте рівень сигналу. Поганий рівень сигналу також може спричинити проблеми, пов'язані з мережею. Переконайтеся, що ви знаходитесь в зоні покриття оператора мобільного зв'язку, і перевірте смужки сигналу на своєму телефоні. Якщо ви перебуваєте в зоні зі слабким сигналом, розгляньте можливість переїзду в місце з найкращим зв'язком.

Якщо телефон не ловить мережу — замініть SIM-картку. Адже з нею можуть виникнути проблеми. Вирушайте в магазин вашого мережного провайдера та замініть SIM-картку. Це може вирішити проблеми з вашою мережею.

Спробуйте перейти до інших режимів мережі, якщо телефон не ловить. Спробуйте перейти на мережі 2G, 3G або 4G і подивіться, чи підійдуть вони вам.

Перевірте, чи активний тарифний план для вашого номера. Якщо у вас виникли проблеми зі швидкістю інтернету, перевірте, чи є у вашого номера активний тарифний план, чи є достатньо даних.

Скидання налаштувань мережі. Спробуйте скинути налаштування мережі. Перейдіть до меню "Налаштування", знайдіть "Скинути" і виберіть "Скинути налаштування мережі". Зверніть увагу, що при цьому будуть видалені всі налаштування, включаючи пов'язані мережі Bluetooth та Wi-Fi, що зберігаються у вашому телефоні.

Раніше "Телеграф" писав, що робити, якщо телефон швидко сідає в потязі. Виявляється, треба увімкнути одну просту функцію.