Гортензія зацвіте пишно як ніколи: ось чим поливати її навесні

Читать на русском
Автор
10314
Гортензія — прикраса будь-якого саду
Гортензія — прикраса будь-якого саду. Фото Pexels

Доступні засоби допоможуть виростити розкішні квіти

Гортензії – справжня прикраса саду. Але щоб рослина давала пишні шапки квітів, їй потрібний правильний догляд. Важливу роль цьому грає підживлення. Навесні гортензії, як і інші рослини, вступають у фазу зростання, і їй потрібні додаткові поживні речовини.

Молоді рослини у перший рік зростання удобрювати не рекомендують. Так квітка зможе самостійно утворити сильніше й глибше коріння. Для старіших екземплярів підживлення навесні обов’язкове. При чому для цього не обов’язково використовувати покупні препарати, пишуть "Факти".

Чим удобрювати гортензію навесні

Досвідчені квітникарі готують "кислі" поживні розчини для гортензії, бо ця рослина найкраще почувається в кислому ґрунті. У хід ідуть кисломолочні продукти, оцет, лимонна кислота.

Рецепт №1

У 10 літрах води розчиніть 2 літри ряжанки й добре розмішайте. Влийте під кущ гортензії 1 відро води, а потім полийте гортензію живильною сумішшю. Вносити це добриво потрібно тільки під корінь.

Рецепт №2

Розчиніть у 10-літровому відрі води яблучний оцет, але не більше 100 грамів. Як альтернативу можна використовувати лимонну кислоту — 2 ст. ложки на 10 л води.

Поливайте гортензію кислим розчином протягом вегетаційного періоду з інтервалом 15-20 днів.

Раніше "Телеграф" розповідав про обов’язкові роботи у саду навесні. Виконати їх бажано у перші ж дні весни.