Буятимуть розкішними квітами: чим і як підгодувати півонії навесні

Читать на русском
Автор
1924
Після удобрення півонії порадують пишним цвітом
Після удобрення півонії порадують пишним цвітом. Фото Freepik

Добриво зробить півонії витривалішими

Півонії — справжня прикраса будь-якої клумби навесні, вони пишно і довго цвітуть, радуючи око своїми розкішними квітами. Після зими ці квіти потребують підживлення, щоб цвітіння було ще більш розкішним, а рослина витривалішою. "Телеграф" уже розповідав, коли проводити весняне обрізання дерев у саду, а сьогодні ділиться, чим підгодувати півонії після зими.

Після зимових холодів та періоду "сплячки" півонії потрібні вітаміни та корисні речовини, пише vikna.tv. Так як ця рослина багаторічна і весь час росте в одному місці, їй потрібно приділяти більше уваги та турботи.

Три етапи підживлення півонії

Перший етап. Підживлення потрібно проводити, як тільки весь сніг у саду розтане. Тут півонії потрібні азотно-калійні добрива, які можна купити в садівничому магазині. Дотримуйтесь таких пропорцій: 10-15 г азоту та 10-20 г калію на кущ.

Другий етап. Друге підживлення півонії проводять у період, коли на кущах утворюються бутони. Потрібне добриво з азотом: азот (10-15 г на кущ), фосфор (15-20 г) та калій (10-15 г).

Третій етап. Він проводиться через два тижні після того, як півонії закінчать цвітіння. На цьому етапі добрива повинні містити фосфор (15-20 г) та калій (10-15 г).

При підживленні півоній варто пам’ятати, що все має бути в міру. Якщо дасте більше добрива, ніж потрібно, рослина направить сили на ріст зеленого листя, тоді як бутони погано зав’язуватимуться. Дотримуйтесь пропорцій, тоді ваші рослини потішать розкішним цвітінням.

Раніше "Телеграф" розповідав про терміни посадки гладіолусів навесні 2024 року. Ці квіти стануть окрасою будь-якої клумби.