Так підлогу ви ще не мили: чому важливо робити це із сіллю

Читать на русском
Автор
2245
Підлогу потрібно регулярно мити
Підлогу потрібно регулярно мити. Фото today.ua

Завдяки лайфхаку підлога засяє чистотою.

Кожна відповідальна господиня слідкує за чистотою підлоги в будинку і намагається, щоб після миття на ньому не залишалося розводів. Хтось використовує хімію для миття підлоги, інші обмежуються теплою водою з додаванням ефірної олії.

Ми ж пропонуємо помити підлогу із сіллю. Для цього є три причини, інформують "Бєлновини".

Для чого мити підлогу з сіллю

Глибше очищення

Застосування солі під час миття підлоги дозволяє досягти глибшого ступеня очищення, ніж просте застосування води та миючого засобу. Сіль має антисептичні властивості, що сприяють знищенню бактерій і мікробів, що скупчилися на поверхні підлоги. Крім того, сіль має відбілюючий ефект, що допомагає видалити плями та забруднення, які можуть бути важко видалити за допомогою звичайних засобів.

Тривале збереження чистоти

Ще одним аргументом на користь застосування солі під час миття підлоги є її здатність зберігати чистоту протягом тривалого періоду часу. Сіль утворює захисний шар на поверхні підлоги, який запобігає накопиченню пилу та бруду. Це означає, що після миття підлоги сіллю, його чистота і свіжість зберігатимуться на більш тривалий термін, ніж при застосуванні звичайних миючих засобів.

Очищення від негативної енергії

Для тих, хто вірить в езотеричні практики, використання солі для миття підлоги може бути ефективним способом очищення будинку від негативної енергії. На думку прихильників даної практики, сіль має здатність притягувати та утримувати позитивні енергії, а також звільняти приміщення від негативних впливів вібрацій.

Раніше "Телеграф" розповідав, як швидко прибрати нагар із каструлі. Також ми писали, як за допомогою піни для гоління усунути неприємний запах із туалету.