Зарядка понад 100%: чи зашкодить вона батареї смартфона

Читать на русском
Автор
2386
Користуватися краще оригінальним зарядним пристроєм
Користуватися краще оригінальним зарядним пристроєм. Фото pixabay.com

Зарядка на всю ніч не кращий вибір для смартфона

Багато експертів вивели "золоте" правило заряджання смартфона — рівень батареї потрібно тримати між 20 та 80 відсотками. Залишати телефон на зарядці на ніч не варто, вважають вони. Однак в багатьох сучасних смартфонах є механізм, що дозволяє не зарядити телефон надміру.

Портал Pocket Lint зазначає, що телефони на сьогодні можуть заряджатися дуже швидко, тож насправді не потрібно залишати його заряджатися протягом 8 годин. В багатьох сучасних моделях є механізм, що припинить заряджання після повного заряду, просто поповнюючи за потреби, щоб залишатися на 100 відсотках.

Проблеми виникають, коли акумулятор перегрівається, що може спричинити пошкодження. Щоб уникнути цього, найкраще зняти чохол із телефону під час зарядки на ніч. Також найкраще залишити телефон на рівній твердій поверхні, щоб легко відводити тепло.

Літій-іонний акумулятор найкраще тримати зарядженим на 50-80 відсотків, щоб використовувати заряджені іони та подовжити термін служби акумулятора. Тож короткі заряджання протягом дня є технічно найкращим способом підтримувати роботу телефону, ніж залишати його заряджатися на ніч, що сприяє зношенню акумулятора.

Раніше "Телеграф" розповідав, що серед найбільш виснажливих для батареї програм опинилися соціальні мережі. Відмова від них може дозволити зекономити до 45% заряду.