Немає часу на зарядку телефона? Топ-5 порад, як дати цьому раду

Читать на русском
Автор
12144
Зарядка смартфона
Зарядка смартфона. Фото depositphotos.com

Навіть у неактивному стані, лежачи просто на столі, смартфон продовжує виконувати цілий спектр ресурсомістких процесів

В наш час важливо постійно лишатися на зв'язку та бути в мережі. Але коли пристрій розрядився, а часу заряджати немає, то виникає питання, як це зробити швидко.

На цей випадок є кілька дієвих порад. "Телеграф" розібрався, як зарядити телефон за лічені години.

Заряджайте від розетки

Зарядити смартфон від розетки на практиці можна швидше, ніж від комп'ютера або ноутбука. Що цікаво, зарядний пристрій, який поставляється з телефоном, має більшу потужність, ніж порти USB на комп'ютері.

Ідеально буде заряджати свій смартфон через кабель, який був в комплекті з девайсом або принаймні є його надійною заміною. Від дешевих аналогів смартфон підживлюється істотно повільніше.

Вимкніть телефон

Навіть у неактивному стані, лежачи просто на столі, смартфон продовжує виконувати цілий спектр ресурсомістких процесів: від Wi-Fi і Bluetooth до фонової роботи додатків з їх оновленням.

І нехай процеси, які виконуються на телефоні у фоновому режимі, коли він неактивний, досить економічні, краще все ж дати йому спокійно відновити сили.

Використовуйте дротові зарядні пристрої

Бездротова зарядка – штука зручна, якщо хочеться просто покласти на неї смартфон, забути про нього, а потім забрати повністю зарядженим. Але якщо вам потрібно якомога швидше зарядити телефон, то краще використовувати дротові зарядні пристрої.

Використовуйте кабель з функцією швидкої зарядки

Більшість сучасних смартфонів оснащені функцією швидкої зарядки, також відомою як "Quick Charge". Ця функція дозволяє використовувати спеціальний адаптер, який забезпечує вищу напругу і силу струму для зарядки акумулятора, тому він заповнюється швидше.

Для початку переконайтеся, що ваш смартфон підтримує цю функцію. Якщо так, придбайте спеціальний зарядний пристрій, в специфікаціях якого зазначено словосполучення Quick Charge. При цьому, цілком можливо, що кабель, що поставляється з вашим смартфоном, за замовчуванням підтримує функцію швидкої зарядки.

Увімкніть "Авіарежим"

Якщо не можете з якихось причин відключити смартфон, як альтернатива, переведіть телефон в режим польоту. При його активації телефон відключається від стільникової мережі і перестає виконувати інші завдання, які можуть "з'їдати" батарею, включаючи пошук мереж Wi-Fi і GPS.

Раніше "Телеграф" писав, чи можна заряджати телефон кілька разів на день. Важливо не допускати повної розрядки смартфона.