Можна відчути себе гірше: чому не можна ходити на кладовище в день народження померлого

Читать на русском
Автор
4417
Краще відвідати померлого в інший день
Краще відвідати померлого в інший день. Фото Телеграф

Відвідування кладовища у день народження померлого може бути не тільки порушенням традицій, але й втручанням у енергетичні процеси

Відвідування кладовища є справою особистою та духовною. Однак існують деякі традиції та повір'я, які вкорінені в нашому суспільстві на глибокому рівні. Одним із таких повір'їв є відвідування могил померлих у день їхнього народження. За давніми віруваннями, цей день вважається особливим, але не для відвідування кладовища.

Перш за все, відзначимо, що день народження померлого є часом, коли його душа проходить певні етапи в іншому світі. За деякими віруваннями, в цей день душа померлого може повернутися в цей світ, щоб перевірити своїх рідних та друзів. Однак відвідування кладовища може завадити цьому процесу.

Також кладовище є місцем з концентрацією особливої енергетики. В день народження померлого, ця енергетика може бути ще більш відчутною. Приходячи на кладовище, ви можете відчути емоційний вантаж, який може негативно позначитися на вашому стані.

Крім того, в українському суспільстві існує багато традицій та обрядів, пов'язаних із пам'яттю померлих. Ці обряди мають певний порядок та графік, який слід дотримуватися, щоб показати повагу до душ померлих та інших відвідувачів кладовища.

Нагадаємо, що існує ще низка правил поведінки на кладовищі. Зокрема, не переступати через могили чи не фотографуватися дарма. Також окремий список заборон існує і для вірян.