Ночі, сутінки і ранкова зоря: коли краще мити вікна, аби не накликати лихо

Читать на русском
Автор
12471
Мити вікна удень може бути й непрактично Новина оновлена 11 жовтня 2023, 14:13
Мити вікна удень може бути й непрактично. Фото Телеграф

Можливо, обравши інший час для миття вікон, ви дійсно почуєте різницю в енергетиці вашого дому

Сяйво чистих вікон завжди додає оселі комфорту та гармонії. Але наші предки вірили, що є певні моменти доби, коли прибирати не варто — відповідно й мити вікна. Звісно, в сучасному світі ми керуємося практичністю, але чому б не дізнатися про таємниці давніх прикмет?

Вечірні години: Стародавні повір’я стверджують, що мити вікна після заходу сонця — це недобре. Це пов'язане із вірою в злиденні духи, які можуть проникнути до оселі через чисте вікно в темний час.

Середина дня: Хоча це може здатися дивним, але деякі прикмети радять утриматися від миття вікон під палючими променями сонця. Причина практична: вода швидко випаровується, залишаючи на склі плями.

Година "між собакою та вовком": Цей момент, коли день змішується зі сутінками, вважався найбільш таємничим. Наші предки вважали, що це час, коли розмежування між нашим світом та іншими реальностями стає невідчутним, і мити вікна в цей час може призвести до порушення енергетичного балансу в будинку.

Північ: На відміну від популярної думки, що північ — це час для відпочинку, деякі вважали, що це саме той момент, коли духовний світ найбільш активний. Мити вікна в цей час, за давніми прикметами, могло привести до втрати сну чи погіршення добробуту.

Ранок перед сходом сонця: Цей час доби був обережним для миття вікон, адже вірилося, що можна "вимити" удачу на цілий день.

Відповідно, найоптимальнішим часом для очищення ваших вікон вважається перша половина дня, коли у вас багато сил, сонце не таке палюче і жодна негативна енергія вам не загрожує. Однак якщо ваша інтуїція, логіка чи обставини говорять, що краще зайнятися прибиранням в інший час — з чистим серцем ставайте до роботи.

Нагадаємо, що прибирання в домі завжди було обтяжене численними повір'ями та віруваннями. На додачу до давньої прикмети про недоречність миття підлоги ввечері, існує і така, що попереджає про ризик вимивання позитивної енергії гостей, якщо прибирати одразу після їхнього відходу.