Кавові фільтри та ватяні палички: розкрито секрет ідеально чистих вікон

Читать на русском
Автор
Чисті вікна — запорука гарного освітлення кімнат
Чисті вікна — запорука гарного освітлення кімнат. Фото Pexels

Хитрий спосіб досягти ідеальної чистоти вікон

Чисті вікна без пилу, бруду і розводів не тільки красиво виглядають, але й дозволяють краще освітлювати кімнати сонячним світлом. Багато хто в процесі миття використовують один засіб і забувають ретельно очищати віконні рами та важкодоступні кути.

Зробити вікна ідеально чистими та блискучими допоможуть прості, але незвичні для прибирання засоби.

Що потрібно для миття вікон

Для очищення вікон від забруднень знадобиться засіб для миття скла, рідина для миття посуду, стара щітка, ганчірка, паперовий рушник, фільтри для кави та ватяні палички.

Миття вікон рекомендується розпочати з очищення віконних рам, на яких може бути великий шар бруду та пилу. Протріть рами та шибки вологою ганчіркою. Потім зануріть губку у воду з рідиною для миття посуду. Ретельно протріть віконні рами. Якщо потрібно видалити засохлий бруд, використовуйте стару зубну щітку. Потім протріть рами паперовим рушником.

Ватні палички дуже допомагають при чищенні віконних петель та інших важкодоступних кутів. Видалити приховані забруднення можна паличкою, змоченою водою та рідиною для миття посуду.

Для миття вікон використовуйте спеціальний миючий засіб, який можна знайти у магазині. Варто двічі помити шибки, щоб ретельно видалити бруд, що прилип до поверхні. Залишки засобу видаліть паперовим рушником.

Якщо на поверхні скла з’явилися стійкі розводи, які псують весь ефект чистоти, не поспішайте розпочинати процедуру очищення заново. Зачекайте, доки скло повністю висохне, і візьміть кілька паперових фільтрів для кави. Круговими рухами протріть поверхню скла, особливо місця, де з’явилися розводи.

Раніше "Телеграф" розповідав про засіб, який перешкоджатиме появі нових забруднень на вікнах. Він доступний та простий у використанні.