Нема чого розмахувати у повітрі: 2 хитрощі, як покращити сигнал мережі на смартфоні

Читать на русском
Автор
10365
Розмахувати телефоном у повітрі не потрібно
Розмахувати телефоном у повітрі не потрібно. Фото Freepik

Поліпшити мобільний сигнал дуже просто. Всього лише 2 хитрощі

Практично кожен українець стикався із проблемою втрати сигналу на своєму смартфоні. Але є кілька простих хитрощів, які можуть допомогти у такій ситуації.

Експерт компанії Sky Mobile П’єр Коппен пропонує два маловідомі трюки, здатні покращити сигнал мережі на мобільному телефоні. Про це пише The Sun.

Як покращити сигнал мережі на телефоні

  1. Якщо ви в дорозі та намагаєтеся зловити мобільний сигнал. Нові телефони практично завжди хочуть підключитися до найсучаснішої мережі, наприклад, 5G, навіть якщо найближча вежа знаходиться надто далеко. Тут необхідно перемикатися між різними режимами мережі та вибирати найбільш оптимальний.
  2. Активація режиму польоту. Ця проста дія може допомогти стабілізувати сигнал, якщо він нестабільний. Просто увімкніть і вимкніть режим польоту (режим літака), щоб змусити телефон повторно підключитися до мережі. Це має прискорити знаходження сигналу мережі.

До речі, швидкість вашого домашнього інтернету визначається місцем розташування роутера Wi-Fi. Раніше ми писали, де у вашому домі знайти правильне місце для розміщення роутера.