Перейдіть на "темний" бік: спритний трюк, який уповільнить розрядку телефона

Читать на русском
Автор
29014
Екран – один із головних пожирачів заряду батареї
Екран – один із головних пожирачів заряду батареї. Фото Freepik

Спробуйте трохи змінити налаштування

Багато користувачів шукають способи зменшити витрати заряду своїх мобільних телефонів, який швидко зникає через популярні програми. Ще одним "пожирачем" заряду батареї є яскравий екран, який може забирати кілька відсотків у найнезручніший момент.

Щоб зменшити швидкість розряджання мобільного телефону, рекомендується внести певні зміни до налаштувань. Про це пише macworld.com.

Як заощадити батарею на смартфоні

Проста порада, яка може допомогти заощадити заряд, використовувати темний режим. Це не тільки зробить екран більш комфортним для очей і зменшить навантаження на них при використанні пристрою в темній кімнаті або вночі, але також вимагатиме менше енергії для підсвічування дисплея. Це особливо корисно для тих, у кого обмежений запас заряду або швидко розряджається батарея.

Щоб активувати темний режим, перейдіть до "Параметри" > "Екран і яскравість" та виберіть "Темний". Також можна настроїти автоматичне включення цього режиму вночі, вибравши "Світло до заходу сонця" у розділі "Параметри".

Раніше ми писали, які популярні опції розряджають телефон. Також "Телеграф" розповідав, як врятувати смартфон, який упав у воду.