Не поспішайте ховати у шухляду: як використовувати старі телефони

Читать на русском
Автор
6731
Що робити зі старим телефоном
Що робити зі старим телефоном. Фото Canva

Такі гаджети ще вам знадобляться

Важко уявити хоча б один день без телефона, адже він став вже незамінним атрибутом кожного. Періодично ми оновлюємо моделі, адже з'являються проблеми з батареєю або просто хочеться чогось нового.

Як пише "Апостроф", це не означає, що потрібно викидати старий гаджет, або ж ховати у дальню шухляду. Є декілька способів, як можна застосувати телефони собі на користь.

У авто

Телефон, який функціонує, попри стару модель, можна використати у своїй автівці як навігатор і відеореєстратор. Так, вам не доведеться купувати для цього спеціальний пристрій. До того ж не будете навантажувати новий телефон.

Як плеєр

На старому гаджеті ви залюбки можете вмикати улюблені пісні та дивитися фільми. Таким чином, ви збережете заряд батареї на новому гаджеті. Натомість старий телефон чудово підійде для споживання розважального контенту.

Пульт

Ви можете дистанційно керувати іншими гаджетами за допомогою старого телефону. Просто завантажте потрібну програму. Це дозволить керувати телевізором та іншими пристроями. Лайфхак буде особливо корисним, якщо ваш старий пульт зараз не працює.

Раніше "Телеграф" розповідав про перелік способів, як прискорити роботу телефона. Потрібно видалити зайві програми, очистити кошик, не користуватися живими шпалерами, оновити програми та заборонити застосункам працювати у фоновому режимі.