Горох розвариться без замочування та соди: швидкий хитрий спосіб

Читать на русском
Автор
162063
Такий горох стане чудовою основою для супу чи гарніру
Такий горох стане чудовою основою для супу чи гарніру. Фото today.ua

Можна легко пришвидшити приготування гороху

Ми розповідали, що додати до омлету, щоб він піднявся і не падав. Тепер ділимось порадами, які допоможуть пришвидшити варіння гороху без використання замочування чи харчової соди — саме ці два способи вважаються класичними лайфхаками, однак на практиці вони не завжди підходять.

Горох може стати чудовою основою для супу чи гарніру. Однак, як і майже всі бобові, це зерно дуже довго готується. Через це чимало кулінарів обходять горох стороною, адже його приготування потребує багато часу. На Pixelinform розповіли, як цей процес можна пришвидшити.

Традиційно горох замочують у холодній воді на 12 годин, а потім ще кілька годин варять. Але час варіння можна дещо скоротити, якщо разом із зернами покласти у каструлю один молочний продукт. Річ йде про вершкове масло чи інший жир.

Підійде навіть звичайна рослинна олія. Просто додайте ложку або кілька в каструлю. Внаслідок цього нехитрого трюку на поверхні рідини утвориться плівочка з жиру. Наявність цього шару збільшує температуру, і, відповідно, зменшує час варіння.

А якщо ви візьмете вершкове масло, то воно ще й позитивно вплине на смак. Горох стане значно ніжнішим.

Цей спосіб підходить не лише для гороху, а й для квасолі та сочевиці. Також ми розповідали, у чому замочити пересолений оселедець.