Чому потрібно закривати кришку унітаза: ви будете здивовані

Читать на русском
Автор
192774
Кришка унітаза є важливим гігієнічним засобом (зображення створено за допомогою ШІ)
Кришка унітаза є важливим гігієнічним засобом (зображення створено за допомогою ШІ)

Ми підкажемо, чому варто закривати кришку унітаза

Кришка унітаза — це не просто елемент декору, а й важливий гігієнічний засіб. Багато людей вважають, що закривати кришку унітаза не обов'язково, але це помилка. Насправді, існує кілька причин, чому закривати кришку унітаза потрібно.

1. Щоб запобігти поширенню хвороботворних мікроорганізмів

Коли ви змиваєте воду в унітазі, в повітря піднімається аерозольний шлейф з дрібних крапельок води, які можуть містити хвороботворні мікроорганізми. Ці мікроорганізми можуть бути небезпечними для здоров'я людей, особливо для дітей і людей з ослабленим імунітетом.

Закриваючи кришку унітаза, ви запобігаєте поширенню цих мікроорганізмів у повітрі.

2. Щоб захистити себе від бризок

Коли ви змиваєте воду в унітазі, не закривши кришку, бризги води можуть потрапити на вас, ваші одяг і предмети, які знаходяться поруч. Це може бути неприємно і навіть небезпечно, якщо у вас є відкрита рана.

Закриваючи кришку унітаза, ви захистите себе від бризок води.

3. Щоб зменшити шум від змивання

Змивка води в унітазі може бути досить гучною. Закриваючи кришку унітаза, ви зменшите шум від змивання, що може бути особливо актуально вночі або рано вранці, коли інші люди сплять.

4. Щоб зберегти чистоту у ванній кімнаті

Закриваючи кришку унітаза, ви запобігаєте попаданню вологи на підлогу і меблі у ванній кімнаті. Це допоможе зберегти чистоту і порядок у ванній кімнаті.

5. Щоб уникнути неприємних запахів

Змивання води в унітазі може супроводжуватися неприємними запахами. Закриваючи кришку унітаза, ви запобігаєте поширенню цих запахів у ванній кімнаті.

Щоб кришка унітаза не опускалася сама собою, ви можете використовувати спеціальний затискач для кришки унітаза. Цей затискач допоможе вам зберегти чистоту і порядок у ванній кімнаті, а також захистить вас від хвороботворних мікроорганізмів.

Раніше "Телеграф" розповідав, як очистити унітаз за допомогою кавової гущі.