Гортензія - квітка, яка може змінити вашу долю: як впливає колір квітки на любовні стосунки

Читать на русском
Автор
7621
Синьо-рожеві гортензії
Синьо-рожеві гортензії. Фото Телеграф

Гортензія — це чудова квітка, яка може прикрасити будь-який сад або букет. Але коли ви даруєте гортензію дівчині, то маєте бути обережним і уважним до її кольору і значення.

Гортензія — це квітка, яка має багато сортів і кольорів. Вона вражає своєю красою і пишністю, особливо, якщо полити її цим розчином. Також квітка має своє символічне значення. Гортензія може висловлювати різні почуття і настрої, залежно від її відтінку і форми. Але чи можна дарувати гортензії дівчині? Як вона сприйме такий подарунок? І які любовні неприємності принесе синя квітка? Про це ми розповімо в нашій статті.

Чи можна дарувати гортензії дівчині?

За загально прийнятим етикетом, гортензії можна дарувати дівчині, але тільки якщо ви знаєте її смак і переваги. Гортензія — це квітка, яка не пасує для першого побачення або для заяви про кохання. Вона більше підходить для подарунка на день народження, ювілей, професійне свято або просто як знак уваги і поваги. Гортензія символізує щирість, вдячність, лояльність і дружбу. Тому, якщо ви хочете подарувати гортензію дівчині, то врахуйте її характер і ставлення до вас. Якщо вона ваш друг або колега, то вона буде рада отримати такий подарунок. Але якщо вона ваша кохана або потенційна партнерка, то вона може почути себе ображеною або розчарованою.

Як впливає колір гортензії на її значення?

Коли ви обираєте гортензію для подарунка, то не тільки форма і розмір квітки мають значення, але й її колір. За народними прикметами, кожен відтінок гортензії має своє значення і впливає на її сприйняття. Ось деякі з них:

  • Біла гортензія — це квітка, яка означає невинність, чистоту, доброту і романтику. Вона підходить для подарунка молодим дівчатам, нареченим, народженим або хрещеним. Біла гортензія також може висловлювати пошану і повагу.
  • Рожева гортензія — це квітка, яка означає любов, ніжність, теплоту і жіночність. Вона підходить для подарунка коханим, дружинам, матерям, сестрам або подругам. Рожева гортензія також може висловлювати вдячність, радість і щастя.
  • Синя гортензія — це квітка, яка означає холодність, відчуження, сум і розлуку. Вона не підходить для подарунка дівчатам, яким ви хочете проявити свої почуття. Синя гортензія може висловлювати сумну згадку, пробачення або прощання.
  • Фіолетова гортензія — це квітка, яка означає таємницю, магію, мудрість і духовність. Вона підходить для подарунка творчим, незалежним і оригінальним дівчатам. Фіолетова гортензія також може висловлювати захоплення, зацікавлення і загадковість.
  • Зелена гортензія — це квітка, яка означає свіжість, розвиток, родючість і життєрадісність. Вона підходить для подарунка активним, позитивним і енергійним дівчатам. Зелена гортензія також може висловлювати надію, оптимізм і гармонію.

Які любовні неприємності принесе синя квітка?

Як ви вже зрозуміли, синя гортензія — це не найкращий вибір для подарунка дівчині, яку ви любите або хочете покохати. Синя квітка може стати причиною непорозумінь, образ, розчарувань і розставань. Синя гортензія може сказати дівчині, що ви не впевнені в своїх почуттях, що ви не готові до серйозних стосунків, що ви хочете зробити перерву або розлучитися. Тому, якщо ви не хочете нашкодити своїм стосункам, то уникайте дарувати синю гортензію дівчині.

Нагадаємо, що гортензія — це квітка, яка потребує регулярного і правильного підживлення, щоб цвісти пишно і довго. Ми вже розповідали вам, чим підживити гортензію в березні, щоб покращити її розвиток і здоров'я. А також чим підживити гортензію в серпні, щоб продовжити її цвітіння до пізньої осені.