Бузок у вашому будинку: як отримати максимум користі і радості від нього

Читать на русском
Автор
2132
Бузок — це не просто красивий квіт, але й потужний лікар і помічник
Бузок — це не просто красивий квіт, але й потужний лікар і помічник. Фото Телеграф

Цей квіт — справжнє диво природи, яке може принести вам не тільки красу, але й здоров'я, щастя і удачу

Бузок — це давня лікарська рослина, яку використовують в народній медицині для лікування різних захворювань. Він містить ефірні олії, аскорбінову кислоту, смоли і флавоноїди. Він має протизапальні, жарознижувальні та антисептичними властивостями. З нього готують настої, чаї, відвари, компреси, збори і мазі. Зазначимо, що для яблунь та інших плодових дерев — це поганий сусід, а от для людини рослина дуже корисна. Бузок допомагає при цукровому діабеті, ревматизмі, малярії, невралгії, гнійних ранах, нежиті, туберкульозі і інших хворобах. Він також поліпшує апетит і лікує хворі легені.

Крім того, рослина — це також символ щастя і удачі. В народному календарі бузок пов'язаний з добрими духами природи. Вони люблять цю квітку і захищають тих, хто його шанує. Приносячи бузок додому, ви привертаєте до себе благословення духів і їх захист. Бузок також сприяє гармонії в сім'ї, любові і взаєморозумінню між партнерами. Він створює затишну і радісну атмосферу в будинку. Але щоб бузок приносив вам тільки користь і радість, потрібно дотримуватися деяких правил.

  • По-перше, не забудьте попросити дозволу у рослини перед тим, як зривати її квіти.
  • По-друге, не приносьте бузок у спальню або дитячу кімнату — його сильний запах може завадити сну і спричинити головний біль.
  • По-третє, не тримайте бузок у вазі довше, ніж він цвіте — це може принести нещастя і хворобу.
  • По-четверте, не викидайте бузок у смітник — це образить природу і вона помститься вам. Краще поховайте його під деревом або кущем, або спаліть у безпечному місці.

Також варто пам'ятати, що не всі квіти можна тримати вдома. Деякі з них мають свої особливості і вимоги. Наприклад, спатіфілум — це квітка жіночого щастя, яка допомагає знайти кохання і гармонію в сім'ї. Але вона також дуже чутлива до енергетики і потребує уважного догляду. Також нагадаємо, що їжа з ножа може не тільки зашкодити вашому здоров'ю, але й вплинути на вашу долю. За народними прикметами та забобонами, така звичка робить людину злою, нещасною і самотньою.