Як бузок може зробити вас багатими і щасливими: прикмети і забобони, які варто знати

Читать на русском
Автор
5836
Бузок — це не тільки красива і ароматна квітка, але й символ багатства і кохання
Бузок — це не тільки красива і ароматна квітка, але й символ багатства і кохання. Фото Телеграф

Бузок може стати як оберегом і пророком, так і поганим знаком

Бузок — це одна з найпопулярніших і найулюбленіших весняних квітів. Її пишні китиці та чарівний аромат радують око та душу. Але чи знаєте ви, що бузок має не тільки естетичну, але й символічну цінність? За народними прикметами та забобонами, ця рослина може принести вам багатство, кохання, здоров'я та щастя. Зокрема, коли тримати її в будинку. Але не все так просто: є деякі правила та обережності, які слід дотримуватися, щоб не наробити лиха.

Бузок як оберіг

Багато людей садять бузок біля свого будинку або на дачній ділянці. Це не тільки прикрашає ландшафт, але й захищає від негативної енергії. Бузок вважається потужним оберегом, який витискає злих духів, заздрісників та ворогів. Вона також створює гармонійну атмосферу в сім'ї, сприяє мирному спілкуванню та розумінню між родичами. Бузок позитивно впливає на психологічний стан людини, заспокоює, розслабляє, надихає. Вона також допомагає розкрити свої таланти та досягти успіху.

Особливо корисний бузок для тих, хто займається творчою справою. Її аромат стимулює інтуїцію, фантазію, натхнення. Не дарма багато поетів і письменників присвячували свої твори цьому квіту.

Бузок як пророк

Бузок не тільки захищає і прикрашає, але й передбачає. За народною мудрістю, ця квітка може принести вам багатство і вічне кохання. Але для цього потрібно знати деякі секрети.

Наприклад, якщо ви знайдете бузкову квіточку з п'ятьма або більше пелюстками, вам пощастить. Така квітка вважається рідкісною і магічною. Якщо ви з'їсте її, пережовуючи ретельно і уявляючи своє бажання, воно обов'язково здійсниться. Але не розповідайте нікому про свою знахідку і своє бажання, інакше вони не спрацюють.

Ще один спосіб залучити до себе кохання — це поставити вазу з бузком в спальні ясної місячної ночі. Це допоможе вам побачити в снах свою другу половинку або покращити стосунки з існуючим партнером. Але не тримайте бузок в спальні довше однієї ночі, інакше ви ризикуєте захворіти або розлучитися.

Бузок як небезпека

Бузок — це не тільки добро, але й зло. Є деякі прикмети та забобони, які попереджають про негативний вплив цієї рослини. Ось деякі з них:

  • Не тримайте бузок у будинку довше трьох днів. Вона швидко в'яне і починає виділяти шкідливі речовини, які можуть спричинити головний біль, запаморочення, алергію або навіть отруєння.
  • Не даруйте бузок коханій людині. Це означає, що ваше почуття швидко згасне, як і квіти. Крім того, бузок символізує перше кохання, яке рідко буває останнім.
  • Не наривайте бузок на кладовищі або біля церкви. Це осквернення святого місця і гріх перед Богом. Також не наривайте бузок на чужому подвір'ї без дозволу господаря. Це принесе вам лихо і невдачу.
  • Не насаджуйте бузок поруч з фруктовими деревами або овочевим городом. Він поглинає багато вологи і поживних речовин з ґрунту, тому ваш урожай буде слабким і недоспілим.

Нагадаємо, що бузок — це не тільки квітка, яка приносить багатство і кохання, але й рослина, яку треба поважати і оберігати. За народними прикметами, не можна зривати гілочки бузку без дозволу господаря, а також на кладовищі або біля церкви. А ще бузок має особливе значення у Вальпургієву ніч — наймагічнішу ніч у році. Його не варто приносити у будинок.