Що робити, якщо забули PIN-код на телефоні: три корисні поради

Читать на русском
Автор
47474
Як розблокувати телефон, якщо забули пін-код
Як розблокувати телефон, якщо забули пін-код. Фото Pixabay

Декілька програм допоможуть відновити доступ до телефону

Багато хто напевно хоча б раз забував PIN-код на своєму телефоні і намагався обійти цю проблему різними способами. Є кілька простих і швидких лайфхаків, які точно допоможуть у цьому випадку.

Три ефективні поради допоможу відновити доступ до телефону лише на кілька хвилин. Про це пише Meta.

Smart Lock

Ця програма допоможе розблокувати телефон кількома способами:

  • Розпізнавання осіб. Під час визначення власника телефон розблокується після порівняння особи з фото;
  • Безпечні місця. Через Bluetooth до пристрою підключається "знайомий" апарат. Завдяки такому способу можна розблокувати телефон;
  • Безпечне місце. Якщо на смартфоні увімкнено функцію GPS, власника телефону направить до точки, яка визначена як дім. Коли місце зійде із заданим, пристрій буде розблоковано.

Батарея

Допомогти розблокувати пристрій допоможе низький рівень батареї. Тобто коли на екрані висвітиться попереджувальне вікно, що залишилося менш як 10% заряду, потрібно натиснути на нього і перейти в розділ "Стан батареї". Далі слід натиснути "назад" і тоді ви опинитеся в меню налаштувань. Потім у пункті "Безпека" можна вимкнути пароль.

Додаток "Знайти мій пристрій"

Щоб скористатися цим лайфхаком, знадобиться сервіс Google Find for my device. Для початку необхідно зайти в Equipment management з іншого пристрою, а потім у свій акаунт. Далі потрібно вибрати потрібний напис та натисніть "Блокувати". Після цього ви зможете ввести новий пароль і за допомогою нього розблокувати свій телефон.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, як у жодному разі не можна заряджати мобільний телефон. Цю помилку роблять щодня багато хто і це може призвести до серйозних наслідків.