Щоб не прати її повністю: чим швидко та ефективно почистити рукава зимової куртки

Читать на русском
Автор
Щоб не прати її повністю: чим швидко та ефективно почистити рукава зимової куртки

Таких коштів існує декілька

Зимова куртка, якщо ви не модник, найчастіше, в гардеробі у багатьох є всього в одному або двох екземплярах. Однак у цьому випадку існує дилема — якщо вони забрудняться, то вам не буде в чому вийти на вулицю. Крім того, випрати куртку та ще й морока. Тим прикріше, що найчастіше цей одяг брудниться найсильніше на рукавах, залишаючись чистим у всіх інших місцях.

"Телеграф" розповідає про те, чим можна випрати рукава куртки без необхідності повного прання. Це збереже ваш час.

Насамперед варто відзначити, що перед тим, як вибирати найкращий засіб для оновлення пуховика або куртки, врахуйте, що спочатку його краще тестувати на непомітній ділянці одягу. Також не варто терти пляму або просто бруд жорсткими щітками чи руками – ризикуєте деформувати тканину. Краще озброїтися м’якими губками, ганчірками з мікрофібри або навіть вологими серветками.

Серед найбільш дієвих підручних засобів досвідчені господині виділяють:

  • нашатирний спирт — розвести 1 ч. л спирту і 1 ч. л гелю для миття посуду в 100 мл води, змочити губку в розчині, нанести на пляму, залишити на 30 хвилин і змити;
  • господарське мило — натерти проблемне місце, залишити на 30-40 хвилин, потім потерти вологою губкою і змити;
  • перекис — 3 ч.л засобу розвести в 1 склянці теплої води, змочити в розчині ватний диск, нанести на проблемну зону, потерти зубною щіткою, потім змочити лимонним соком, залишити на 20 хвилин і витерти серветками.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як освіжити подушки без пральної машини.