Завис смартфон: що треба зробити і чи потрібно його вимикати

Читать на русском
Автор
23152
Вимкнути чи перезавантажити?
Вимкнути чи перезавантажити?. Фото Ян Доброносов, "Телеграф"

В яких випадках краще вимкнути пристрій

Інколи трапляється таке, що телефон зависає. Здебільшого ця проблема стосується власників Android. Інколи може допомогти просте перезавантаження пристрою, однак це не завжди працює. Раніше ми розповідали, як за допомогою смартфону знайти авто на парковці.

Є випадки, коли пристрій краще не перезавантажувати. Про це пише Апостроф.

В яких випадках телефон не варто перезавантажувати

Варто зазначити, що перезавантаження та вимкнення — два різні процеси. Вимкнення телефону — складніший процес, ніж простий перезапуск.

Якщо ваш телефон завис і не реагує на жодні дотики, перезавантаження буде не достатньо. В такому випадку краще його вимкнути. Також вимкнення смартфона діятиме краще в тому випадку, якщо бічні кнопки (включаючи блокування) не працюють.

Варто зазначити, що смартфон варто інколи вимикати. Робити це треба регулярно, навіть якщо він працює без збоїв. Так очиститься система, що допоможе прискорити роботу вашого телефону в майбутньому. Також ця проста дія забезпечить пристрою швидшу зарядку.

Раніше "Телеграф" розповідав, куди не можна класти телефон під час заряджання. Ми поділилися, як можна зменшити термін експлуатації свого пристрою.