Секретний чат і не лише: важливі лайфхаки для тих, хто користується Telegram

Читать на русском
Автор
604
Дівчина з телефоном
Дівчина з телефоном. Фото freepik.com

Ці секрети допоможуть оптимізувати роботу з Телеграмом

Telegram став одним із найпопулярніших месенджерів і існує кілька способів зробити користування ним на Android зручнішим. Крім регулярного очищення кешу, можна скористатися прихованими можливостями месенджера.

Про важливі лайфхаки для тих, хто користується Telegram, розповів сайт androidinsider. Їх застосування спростить роботу з месенджером.

Як створити секретний чат Telegram

У секретних чатах використовується наскрізне шифрування, вони мають максимальну конфіденційність. Важливе листування краще вести саме у них. У секретному чаті все листування залишається на пристроях співрозмовників і не завантажуються у хмару. Крім того, в них не можна пересилати повідомлення та робити скріншоти.

Як створити секретний чат:

  • відкрити профіль співрозмовника
  • натиснути на три точки у правому верхньому кутку
  • вибрати опцію "Почати секретний чат"
  • підтвердити створення

Як увімкнути папки з чатами в Telegram

Папки дуже зручні для впорядкування роботи з Telegram. Можна сортувати особисті та робочі чати, а також канали новин. Створити їх дуже просто, а зручність важко переоцінити.

Щоб додати чат до папки, потрібно просто натиснути на нього та утримувати, доки не з’явиться меню у верхній частині екрана. Далі потрібно натиснути на три крапки у правому верхньому кутку екрана та додати чат у потрібну папку.

Як вимкнути повідомлення у Telegram

Telegram – це повноцінна медіаплатформа, де крім персональних чатів є різні канали. Кожна нова публікація за замовчуванням супроводжується повідомленням, яке надходить на телефон, що в більшості випадків абсолютно не потрібно і створює хаос. Повідомлення легко вимкнути:

  • зайти до Telegram
  • натиснути на три смужки у лівому верхньому кутку
  • відкрити налаштування месенджера
  • перейти до розділу "Сповіщення та звуки"
  • деактивувати перемикач, розташований навпроти пункту "Канали"

Можна додати винятки, відкривши додаткове меню, натиснувши на "Канали". Також є можливість налаштувати звук та вібрацію для повідомлень.

Раніше "Телеграф" розповідав про п’ять секретів для "здоров’я" батареї. Прості дії суттєво продовжать термін її служби.