Не потрібно нічого скачувати та встановлювати: як відключити рекламу в іграх та застосунках

Читать на русском
Автор
47737
Є ефективні способи позбутися реклами
Є ефективні способи позбутися реклами. Фото Freepik

Є три способи скоротити кількість реклами в застосунках та іграх на телефоні

Якщо ви активно користуєтеся мобільними застосунками і граєте в ігри на смартфоні, значить точно стикалися з настирливою рекламою, яка вискакує в самий невідповідний момент. Виявилося, є способи її відключити. Ми вже розповідали, що не можна робити під час заряджання телефону, а сьогодні ділимося, як відключити рекламу або скоротити її кількість у мобільних застосунках та іграх.

Як виявилося, є три способи відключити рекламу, вони більш застосовні для Android-смартфонів, проте деякі можуть спрацювати і для гаджетів Apple, пише unian.net. Найголовніше, що вам не доведеться нічого завантажувати та встановлювати.

Вимкнути рекламу в іграх за допомогою "режиму польоту"

Один із найпростіших способів відключити рекламу в іграх – це включити "режим польоту" на телефоні. Якщо ваша улюблена гра завантажена на пристрій, ви зможете грати, при цьому буде відключений інтернет і реклама не зможе завантажуватися і відображатися. З мінусів — ви будете поза мережею, доки не відключите "режим польоту", зате зможете спокійно пограти без реклами.

Вимкнути рекламу в іграх, змінивши регіон

Мало хто знає, але у Великій Британії є суворий контроль за рекламою в мобільних додатках, тому там набагато рідше вилазить реклама у застосунках та іграх. Якщо у своєму телефоні змінити регіон на Велику Британію, реклами поменшає. Просто зайдіть в налаштування смартфона та поставте регіон "Великобританія".

Можна налаштувати DNS-сервер

У смартфонах Android з оновленням 9.0 і вище з’явилася можливість налаштування персонального DNS-сервера. Він обробляє весь вхідний трафік на ваш телефон. Один з таких серверів DNS – AdGuard DNS, який фільтрує небажаний трафік, у тому числі рекламу. Щоб його увімкнути, потрібно зайти в "Налаштування", вибрати опцію персонального DNS-сервера та вбити у рядок хост dns.adguard.com. В результаті кількість реклами суттєво скоротиться або взагалі зникне.

Раніше "Телеграф" розповідав, як вимкнути збереження фото та відео з Viber на телефон. Це допоможе не перевантажувати пам’ять гаджета.