Зима в кіно: 7 фільмів про холодну зиму - від катаклізмів до виживання

Читать на русском
Автор
4857
Ці фільми вам обов'язково сподобається (фото створене з допомогою ШІ) Новина оновлена 10 січня 2024, 14:29
Ці фільми вам обов'язково сподобається (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ці фільми пропонують широкий спектр історій та персонажів, але їх об'єднує одна річ: вони всі відбуваються в холодній зимі

Зима завжди була ідеальним тлом для захоплюючих історій: від боротьби за виживання до внутрішніх драм і героїчних подвигів. Нижче представлено сім фільмів, які відображають всю магію та суворість зимових місяців.

1. Післязавтра (2004)

Цей фільм-катастрофа розповідає про те, як глобальне потепління викликає серію руйнівних катаклізмів, включаючи раптові морози. Сем Шелдон (Денніс Квейд) та його родина повинні вижити в Нью-Йорку, коли місто охоплюється сніговою бурею.

2. Крізь сніг (2013)

У боротьбі проти глобального потепління люди заморозили планету. Невдалий експеримент вбив майже все живе на Землі. Невелика група людей врятувалася на потязі з вічним двигуном, який рухається по навколопланетній залізниці. Життя в останньому оплоті людства — не солодке. Принаймні для тих, хто живе у хвості поїзда. Головний герой Кертіс (Кріс Еванс) втомлюється їсти корм з тарганів і підіймає бунт проти місцевої еліти, що живе у відносній та разючій для місцевих розкоші. Стрічку зняв Пон Джун Хо — південнокорейський режисер, який в майбутньому отримає "Оскар" за свій фільм "Паразити".

3. Легенда Г'ю Гласса (2015)

Базується на реальних подіях, фільм розповідає про легендарного мисливця Г'ю Гласса, який після нападу ведмедя і зради товаришів виживає в суворих умовах дикої природи. Це історія про мужність, виживання та помсту.

4. Еверест (2015)

Фільм, заснований на реальній трагедії 1996 року, демонструє неймовірну подорож альпіністів, що підкоряють Еверест. Зіткнення з суворими умовами та боротьба за життя в екстремальних ситуаціях роблять цю стрічку надзвичайно захоплюючою.

5. У сніжному полоні (2012)

Ця драма розповідає про групу лижників, які опинилися у смертельній пастці після сходження лавини. Фільм відображає психологічну напруженість і відчайдушну боротьбу за виживання.

6. Сірий (2011)

Драматична історія про групу працівників нафтової вишки, які пережили авіакатастрофу і опинилися в лісах Аляски, де їх переслідують вовки. Фільм показує, як відчай може перетворитися на боротьбу за виживання.

7. Той, що йде у снігах (2003)

Фільм розкриває історію Чарлі Холлідея, який у 1950-х роках працює пілотом в арктичній пустелі, мріючи про свободу та пригоди, незважаючи на небезпеки. Його рішучість і бажання допомогати приводять до трагедії, коли він, намагаючись доставити важкохвору дівчину до лікарні, потрапляє в смертельну бурю, залишаючись в боротьбі за виживання в суворій зимовій пустелі.

Кожен з цих фільмів відображає зиму не просто як погодний феномен, а як каталізатор глибоких людських емоцій та випробувань. Вони змушують задуматися про силу природи та стійкість людського духу.

Раніше у "Телеграфі" ми згадували три фільми про видатного вченого, які демонструють, що обмежень не існує та все можливо.