Чотири часті помилки, які вбивають ваші речі: як не можна прати у пральній машині

Читать на русском
Автор
1843
Прання у пральній машині вимагає грамотного підходу
Прання у пральній машині вимагає грамотного підходу. Фото Freepik

Дотримуйтесь простих правил і ваші речі будуть у повному порядку

Сучасна пральна машина – справжній помічник у побуті, але для досягнення оптимальних результатів необхідно дотримуватись певних правил. Помилки при пранні можуть призвести до того, що ваш одяг втратить свій первісний вигляд і швидше зноситься. Розглянемо чотири важливі помилки, на які слід звернути увагу.

Як правильно прати речі в пральній машині — поради

  • Помилка 1. Не розподіл речей за кольорами.

Однією з найпоширеніших помилок є переконання, що іноді можна прати речі різного кольору разом. Це не так. Дотримуйтесь поділу на білі, світлі, темні та делікатні речі. Тоді вони не полиняють, також це допоможе уникнути випадкового змішування кольорів, особливо в гарячому режимі, який часто спричиняє зміну відтінків.

  • Помилка 2. Перевантажений барабан.

Не варто намагатися помістити всі речі в барабан одночасно. Це не тільки знижує якість прання, але може пошкодити пральну машину. Рекомендується заповнювати барабан на три чверті, залишаючи достатньо вільного простору. Це дозволить уникнути зайвого тертя між речами, що може призвести до швидкого зношування матеріалу.

  • Помилка 3. Надлишок порошку та кондиціонера.

Використання занадто великої кількості мийних засобів може спричинити надмірну піну та недостатнє полоскання, що призведе до утворення липкої плівки на одязі. Важливо дотримуватись рекомендацій, вказаних на упакуванні.

  • Помилка 4. Недостатній та нерегулярний догляд за пральною машиною.

Регулярне чищення пральної машини не менш важливе, ніж правильне прання. Запускайте гарячий цикл з оцтом, щоб запобігти появі плісняви та вапняного нальоту. Також регулярно протирайте дверцята та ущільнювач пральної машини після кожного прання, уникаючи скупчення вологи.

Раніше "Телеграф" розповідав, які речі не можна прати із кондиціонером. Вони просто стануть непридатними для використання.