Як пришвидшити зарядку телефона: поради експертів

Читать на русском
Автор
7100
Ви більше не будете довго чекати, поки телефон зарядиться
Ви більше не будете довго чекати, поки телефон зарядиться. Фото luckylink.kiev.ua

Кілька простих методів допоможуть вам позбутися проблеми повільної зарядки телефону

Якщо вам відома проблема постійного заряджання телефона або повільної зарядки, ця стаття для вас. Як збільшити життя гаджета, ми вже писали раніше. Сьогодні поговоримо про зарядку.

Щоб вирішити проблему, треба з’ясувати підставу її виникнення, пише gsminfo.Експерти виділили чотири основних причини, чому телефон повільно заряджається. Це програмний збій, нагрівання смартфона, поломка зарядного пристрою або ж старий акумулятор.

Як пришвидшити зарядку:

  1. Слід увімкнути режим економії енергії. Це автоматично зменшить яскравість, вимкне фонові режими, відключить бездротове з’єднання.
  2. Не варто користуватися телефоном під час зарядки. Це лише сповільнює процес. Використання гаджета перенавантажує смартфон та не дає заповнити його енергією.
  3. Не шкодуйте коштів на якісний зарядний пристрій. Неоригінальні або дешеві пристрої для зарядки лише сповільнюють процес. Також, не варто використовувати зарядний пристрій старого телефона для щойно купленого нового.
  4. Увімкніть режим польоту. Він вимикає всі бездротові з'єднання, що пришвидшує заряджання.

Тепер ви знаєте, як пришвидшити зарядку телефона. А що не можна робити при користуванні смартфоном, ми вже писали раніше.