Сіль - ваш помічник у очищенні дому від негативу: як правильно її використовувати

Читать на русском
Автор
7548
Сіль має безліч можливостей для магічного застосування
Сіль має безліч можливостей для магічного застосування. Фото Телеграф

Традиційним способам боротьби з негативом у будинку є застосування солі

Негативна енергія — це те, чого нам не хочеться відчувати в своєму домі, але яке може проникнути туди через різні причини. Наприклад, через сварки, хвороби, стреси, невдачі, втрати, порчу або злі духи. Негативна енергія може впливати на наше самопочуття, настрій, здоров'я і взаємини з оточуючими. Тому дуже важливо вміти прибирати негативну енергію з дому, звертати уваги на "тривожні дзвіночки", і створювати в ньому атмосферу гармонії, миру і щастя.

Як прибрати негативну енергію з дому за допомогою солі?

Сіль — це не тільки корисний продукт для нашого організму, але й потужний очисник для нашого дому. Сіль має властивості поглинати і нейтралізувати негативну енергію, а також захищати від злого ока і порчі. Саме тому сіль часто використовують для ритуалів і обрядів, пов'язаних з очищенням простору і людей. Існує кілька способів, як прибрати негативну енергію з дому за допомогою солі, і ми пропонуємо розглянути найпростіший і ефективний з них.

Перший спосіб — це посипати соль по кутах кожної кімнати в будинку. Вважається, що кути — це місця, де накопичується негативна енергетика. Тому посипавши соль по кутах, ви позбавляєтеся від неї і очищаєте своє житло. Соль потрібно залишити на 24 години, а потім змести її мітлою і викинути у смітник.

Другий спосіб — це розчинити соль у воді і обприскати нею всю площу будинку. Вода також має очисну силу, а разом з сіллю створює ще більший ефект. Вода з сіллю може бути обприскувана за допомогою флакона з розпилювачем або просто пальцями. При цьому потрібно промовляти слова благословення або молитви, щоб зміцнити свою намір.

Третій спосіб — це поставити посудину з сіллю в центрі кожної кімнати в будинку. Посудина може бути скляною, керамічною або дерев'яною, але не металевою, бо метал відбиває енергію. Сіль в посудині буде притягувати до себе негативну енергію і очищати простір. Посудину з сіллю потрібно міняти раз на тиждень або частіше, якщо ви відчуваєте, що сіль стала вологою або змінила колір.

Нагадаємо, що не тільки сіль, але й інші продукти і речі можуть мати вплив на ваше здоров'я, достаток і щастя. Так, раніше ми писали, що на кухні не можна робити чотири речі, які можуть призвести до проблем у житті. Також ми розповідали, що якщо покласти сіль під подушку — це може допомогти вам покращити своє життя. Це стародавній обряд, який захищає вас від злих сновидінь, негативної енергії і хвороб.