Навіщо сиплють сіль на поріг: секрети солоної магії

Читать на русском
Автор
4082
Раніше поріг вважали енергетичною межею між своїм і чужим світом
Раніше поріг вважали енергетичною межею між своїм і чужим світом. Фото Телеграф

Сіль може стати потужним оберегом в будинку

Сіль – це не просто корисна приправа для їжі, але й потужний магічний інструмент, здатний трансформувати енергетику вашого помешкання, як і лавровий лист, який можна покласти під килим. Деякі люди сиплють сіль на поріг своєї оселі або під ліжко, адже це безпосередньо впливає на їх долю. Сіль – це символ життя, чистоти і благополуччя. Вона має сильну енергетику і здатна поглинати негативні впливи, очищувати простір і захищати від зла. Саме тому сіль часто використовують у різних ритуалах і обрядах, пов'язаних з домашньою гармонією, здоров'ям і достатком.

Таким чином одне з найпоширеніших застосувань солі в езотериці – це розсипання її на порозі будинку або квартири. Цей звичай має давню історію і походить ще з часів, коли люди вважали, що поріг – це межа між своїм і чужим, межа між святим і нечистим. Саме через поріг до житла можуть проникнути злі духи, чаклуни, недоброзичливці або просто небажані гості. Сиплячи сіль на порозі, людина створює свого роду бар'єр, який не пропускає негативну енергетику до свого житла. Солона барикада "палить" ноги тим, хто приходить з поганими намірами або несе порчу. Також сипання солі на порозі може бути способом помсти або зурочення свого ворога, якщо це робиться на його території.

Щоб правильно провести цей ритуал, потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Сипати сіль потрібно на чистий поріг, попередньо помивши його водою.
  • Сипати сіль варто тонким шаром по всьому периметру порога, не залишаючи прогалин.
  • Ритуал варто проводити з добрими і чітко сформованими намірами. Можна також прочитати молитву або заклинання, яке відповідає вашій меті.
  • Сипати сіль потрібно вранці або ввечері, коли сонце сходить або заходить. Це найбільш сприятливий час для магічних дій.
  • Це потрібно робити регулярно, щоб підтримувати її дію. Рекомендується робити це раз на тиждень або раз на місяць.

Інше популярне застосування солі – це розсипання її під ліжко. Цей звичай також має своє пояснення і користь. Ліжко – це місце, де ми проводимо багато часу, спимо, відпочиваємо, любимо. Воно накопичує в собі енергетику нашого стану, наших думок і почуттів. Якщо ця енергетика погана, то вона може впливати на наше здоров'я, настрій, взаємини і успіх. Сиплячи сіль під ліжко, ми очищаємо простір від негативу і заряджаємо його позитивом. Сіль також захищає нас від злих снів, нав'язливих думок і небезпечних сутностей.

Нагадаємо, що існують інші способи залучити багатство і щастя до свого дому, про які ви можете дізнатися з наших попередніх матеріалів. Наприклад, про давній звичай класти грошей в кутках квартири і про те, як правильно поводитися з продуктами на кухні, щоб не відлякати щастя.