Чому не можна викидати дитячі речі: все про народні прикмети і правила позбавлення старого одягу

Читать на русском
Автор
8314
Дитячі речі є потужним нагадуванням про минулі часи Новина оновлена 27 липня 2023, 11:39
Дитячі речі є потужним нагадуванням про минулі часи. Фото Телеграф

Головне — робити це з любов'ю і повагою до вашого малюка і до тих, хто отримає його речі

Дитячі речі — це не тільки предмети гардероба, але й спогади, емоції, енергія. Вони супроводжують наших малюків у їхньому зростанні і розвитку. Але що робити, коли дитина виросла і речі стали зайвими? Чи можна віддавати дитячі речі іншим людям? Як правильно позбутися старого одягу і не накликати біду? Адже навіть наш дорослий старий одяг має власну енергетику. Про це ми розповімо в нашій статті.

Чи можна віддавати дитячі речі?

За народними прикметами, віддавати дитячі речі можна, але тільки за певних умов. Не всі речі пасують для передачі іншим людям. Деякі з них можуть мати негативний вплив на долю дитини, яка їх отримає. А деякі з них можуть захистити вас і вашого малюка від лиха. Ось деякі поради, як правильно віддавати дитячі речі:

  • Віддавайте тільки чистий, цілий і якісний одяг. Брудний, пошкоджений або зношений одяг може принести хворобу, багатство або нещастя.
  • Віддавайте той одяг, який принесли вам радість і щастя. Одяг, який асоціюється з приємними подіями, може передати свою позитивну енергетику іншим людям.
  • Віддавайте той одяг, який пасує за розміром, кольором і стилем дитині, якій ви його даруєте. Одяг, який не підходить, може викликати невпевненість, комплекси або конфлікти.
  • Віддавайте одяг з добрим наміром і щирим бажанням допомогти. Одяг, який ви віддаєте з обов'язку, жалю або користі, може принести негативні наслідки.
  • Віддавайте одяг тим людям, яким ви довіряєте і хто вас поважає. Одяг, який ви віддаєте родичам, друзям або знайомим, може зміцнити ваші стосунки і принести взаємну користь.
  • Віддавайте одяг тим людям, які його потребують і цінують. Одяг, який ви віддаєте бідним, сиротам або потерпілим, може принести вам благословення і захист.

Як позбутися старого одягу і не накликати біду?

Якщо ви не можете або не хочете віддавати дитячі речі іншим людям, то є інші способи позбутися старого одягу і не накликати біду. Ось деякі з них:

  • Продати дитячі речі. Це може бути хорошим способом заробити грошей і придбати новий одяг для вашого малюка. Але при продажу слід дотримуватися таких правил: не продавати одяг за заниженою ціною, не продавати одяг з поганими спогадами або хворобами, не продавати одяг людям з поганими намірами або характером.
  • Переробити. Це може бути творчим способом подовжити життя старого одягу і надати йому нового образу. Ви можете перешити, пофарбувати, прикрасити або перетворити одяг на щось інше. Наприклад, ви можете зробити з одягу подушки, ковдри, сумки або іграшки.
  • Пожертвувати. Це може бути благородним способом позбутися старого одягу і допомогти тим, хто цього потребує. Ви можете пожертвувати одяг благодійним організаціям, дитячим будинкам, церквам або іншим людям. Але при пожертвуванні слід дотримуватися таких правил: не пожертвувати одяг, який ви б не взяли собі, не пожертвувати одяг з негативною енергетикою або прокляттям, не пожертвувати одяг з пихи або користі.

Нагадаємо, ми вже розповідали вам, чому не варто віддавати старі речі бідним, адже вони можуть перенести на вас свою хворобу, злидні або самотність. А також чому не слід складати шкарпетку в шкарпетку, бо це може бути небезпечно для вашого здоров'я і фінансового стану.