Хвороба, злидні або самотність: чому не варто віддавати старі речі бідним

Читать на русском
Автор
6380
Купуйте тільки те, що вам справді потрібно
Купуйте тільки те, що вам справді потрібно. Фото Телеграф

Віддавати свої речі бідним — це добрий вчинок, але треба робити це обережно

Ви коли-небудь замислювалися, що відбувається з вашими речами, коли ви їх віддаєте комусь? Чи думали ви про те, що вони можуть мати на вас певний вплив, навіть якщо ви їх більше не бачите? Деякі речі не варто носити в певних ситуаціях, а деякі — віддавати іншим людям, бо це може принести вам хворобу, злидні або самотність.

Можливо, вам здається, що це лише народні повір'я або прикмети, яким не варто довіряти. Але насправді, усе має своє пояснення. Кожна річ має свою енергетику, яка передається від людини до людини. Якщо ви віддаєте свою річ комусь, хто потребує вашої допомоги, ви робите добру справу. Але якщо ви віддаєте свою річ комусь, хто живе у злиднях, хворобах або самотності, ви ризикуєте отримати частину його проблем.

Щоб цього уникнути, слід дотримуватися деяких правил, коли ви вирішуєте позбутися свого одягу або інших речей. Ось декілька з них:

  • Не віддавайте речі, які торкаються вашої голови, голого тіла або ніг. Це може призвести до порушення вашого здоров'я, фінансового стану або особистого життя. Наприклад, не варто дарувати свою шапку, шарф, білизна, панчохи або туфлі.
  • Не віддавайте речі, які мають особливе значення для вас. Це може призвести до втрати вашої енергетики, сили або удачі. Наприклад, не варто дарувати свою обручку, медальйон, книгу або іграшку.
  • Не віддавайте речі, які мають негативне забарвлення. Це може призвести до передачі вашого негативу іншим людям. Наприклад, не варто дарувати свою одежину після хвороби, смерті або розлучення.
  • Не віддавайте речі, які ви не любите або не носите. Це може призвести до того, що ви не будете цінувати те, що маєте, і не будете притягувати до себе нові можливості. Наприклад, не варто дарувати свою одежину, яка вам не пасує, не подобається або зношена.

Якщо ви все ж хочете віддати свої речі бідним, то зробіть це правильно. Почистьте, зашийте або пофарбуйте свою річ, подякуйте їй і побажайте їй знайти нового господаря. Подумайте про того, кому ви її віддаєте, і побажайте йому добра. Так ви створите позитивний обмін енергією і зміцните ваші стосунки.

Нагадаємо, що старі речі можуть псувати вам життя, якщо ви не вмієте правильно з ними розлучатися. Експерти кажуть, що різати старі речі на ганчірки — це погана ідея, бо так ви знищуєте енергетику одягу і привертаєте до себе негатив. А якщо ви хочете зберегти свій одяг у гарному стані і запобігти його розтягуванню, то дотримуйтеся цих простих порад.