Не складайте шкарпетку в шкарпетку: несподівані причини, чому це може бути небезпечно

Читать на русском
Автор
5180
Шкарпетки
Шкарпетки. Фото Телеграф

Зберігання шкарпетки в іншій шкарпетці шкодить вашому одягу

Багато людей звикли складати свої шкарпетки в шкарпетку, щоб заощадити місце в шухляді або валізі. Однак, ця звичка, як і оприскування шкарпеток дезодорантом, може призвести до неприємних наслідків для вашого одягу та здоров'я. Чому ж не можна їх так складати.

Перш за все, складання "шкарпетка в шкарпетку" призводить до їхнього швидкого зношування та пошкодження. Коли ви тягнете один шкарпетку через іншу, ви розтягуєте та рвете волокна тканини, особливо в області п'ятки та пальців. Таким чином, ви скорочуєте термін служби своїх речей і робите їх менш комфортними для носіння.

По-друге, складання шкарпетки в шкарпетку сприяє розвитку бактерій та грибків на їх поверхні. Коли ви знімаєте їх після довгого дня, вони залишаються вологими та брудними. Якщо ви не прасуєте шкарпетки перед складанням, ви створюєте ідеальне середовище для мікроорганізмів, які можуть спричинити запальні процеси на шкірі, а також поганий запах.

По-третє, це порушує енергетичний баланс у вашому домі. За фен-шуй, одяг — це не лише предмет гардероба, а й сховище вашої енергії. Коли ви складаєте свої шкарпетки в шкарпетку, ви блокуєте циркуляцію енергії та створюєте затори. Це може призвести до стресу, роздратування, безсоння та інших проблем.

Експерти радять прати шкарпетки після кожного носіння, прасувати їх паром або прогладжувати їх праскою, а потім складати їх у рулончик або у плоску форму. Так ви збережете форму та якість своїх шкарпеток, а також попередите появу бактерій та грибків на їх поверхні. Крім того, ви покращите енергетичний стан свого дому та свого самопочуття.

Нагадаємо, що білі шкарпетки — це не лише стильний аксесуар, а й сигнал про чистоту та догляд. Однак, з часом вони можуть втратити свою білосніжність та стати сірими або жовтими. Як повернути своїм шкарпеткам колишній колір без використання шкідливих відбілювачів? Ми розповідали вам про два ефективних лайфхаки, які допоможуть вам прати білі шкарпетки, щоб ефект був миттєвим. Перший спосіб — це замочування шкарпеток у розчині соди та оцту перед пранням. Другий спосіб — це додавання до порошку лимонної кислоти або аспірину. Обидва способи дозволяють не лише видалити плями та забруднення, а й освіжити та дезінфікувати шкарпетки.