Чому не варто викидати годинник, який зупинився: як не накликати біду та зробити все правильно

Читать на русском
Автор
13065
Зламаний годинник неможна просто викинути
Зламаний годинник неможна просто викинути. Фото Телеграф

Годинник — це символ часу, тому маніпуляції з ним часто пов'язані саме з часом

Годинник часто вважається символічним предметом, який має свої прикмети та забобони. Багато людей вірять, що годинник впливає на долю та благополуччя свого власника або того, кому він подарований. Тому не радять дарувати годинники певним людям. Але що робити, якщо годинник зламався, зупинився або просто набрид? Чи можна викидати годинник і як це правильно зробити? У цій статті ми розповімо вам, що говорять прикмети про цей предмет, як доглядати за ним та як уникнути негативних наслідків.

Що говорять прикмети про годинник

За народними традиціями, годинник — це свого роду хранитель часу, який може притягувати або відштовхувати позитивні або негативні події. Ось деякі прикмети та забобони, пов'язані з годинником:

  • Годинник не можна дарувати. Запах годинника вважається поганим подарунком, особливо для молодої сім'ї або літньої людини. Вважається, що такий подарунок може скоротити час життя або спричинити розставання. Якщо вам все ж таки подарували годинник, то ви можете "відкупитися" від нього символічною сумою — 1-2 гривні.
  • Годинник не можна викидати. Зупинений або зламаний годинник не слід викидати у смітник або на вулицю. Вважається, що таким чином ви можете позбутися свого часу, щастя або грошей. Якщо вам потрібно позбавитися від старого або непотрібного годинника, то краще подарувати його комусь або здати на переробку.
  • Годинник не можна носити після померлої людини. Годинник, який належав померлому, не слід носити або дарувати іншим. Вважається, що такий годинник може перенести на вас негативну енергетику померлого або прискорити вашу смерть. Якщо вам трапився такий годинник, то краще поставити його на могилу померлого або занести до храму.
  • Годинник не можна носити померлої людини. Годинник, який належав померлому, не слід носити собі або дарувати іншим. Вважається, що такий годинник може перенести на вас негативну енергетику померлого або прискорити вашу смерть. Якщо вам потрапився такий годинник, то краще поставити його на могилу померлого або занести до храму.
  • Годинник не можна ставити навпроти дзеркала, дверей або вікон. Годинник, який стоїть навпроти дзеркала, дверей або вікон, може втрачати свою силу або віддавати її комусь іншому. Також такий годинник може притягувати небажаних гостей або злодіїв. Краще ставити годинник на видному місці, але не проти входу або виходу.
  • Годинник не можна зупиняти або переводити. Годинник, який зупиняється або переводиться, може спричинити затримку, проблеми або невдачі у вашому житті. Вважається, що годинник повинен йти синхронно з часом, інакше ви можете втратити свій ритм або контакт з реальністю. Якщо вам потрібно зупинити або перевести годинник, то краще зробити це у сприятливий час — наприклад, у новий рік, на день народження або на повну луну.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, які речі не можна викидати на смітник, бо це може накликати біду. Зокрема, ми розповіли, чому не варто викидати гроші, годинник, дзеркало, ключі та інші предмети, які мають свої прикмети та забобони. Також ми дали пораду, чому викидати сміття на ніч — погана ідея. Виявляється, що це може призвести до проблем зі здоров'ям, енергетикою та грошима.