Багато хто про це не здогадується: неочевидні та корисні функції "режиму польоту" в телефоні

Читать на русском
Автор
928
Ця функція може спростити користування телефоном
Ця функція може спростити користування телефоном. Фото Freepik

Ви могли не знати, як можна використовувати "режим польоту"

Практично всі сучасні телефони оснащені опцією "режим польоту" / "в літаку". Однак не всі користувачі знають, що використовувати цю функцію можна не лише під час авіаперельотів, а й у повсякденному житті. "Телеграф" вже розповідав, як відключити автозбереження фото та відео в Viber, сьогодні ділиться про три не очевидні переваги опції "режим польоту".

Опція "режим польоту" має як мінімум три корисні для користувачів функції, пише unian.net. Так, наприклад, за допомогою цього режиму можна швидше зарядити телефон, перезавантажити налаштування мережі та вимкнути всі повідомлення одним натисканням.

Корисні трюки з "режимом польоту" у телефоні

Прискорення зарядки та економія заряду

Якщо ви опинилися в ситуації, де немає можливості терміново зарядити телефон і не хочете, щоб він "помер" остаточно, увімкніть "режим польоту". Це сповільнить розряджання акумулятора, оскільки телефон не буде підключений до мережі і зупинить роботу фонових програм. А ось зарядка телефону в режимі польоту з цієї ж причини буде прискорена.

Швидке перезавантаження зв’язку та мережі

Якщо виникла потреба швидко перезавантажити мобільний зв’язок та підключення до мережі, не обов’язково перевантажувати весь телефон. Можна просто включити і за кілька хвилин вимкнути "режим польоту". За цей час гаджет перезавантажиться і знову підключиться до мережі та мобільного зв’язку.

Відключення всіх повідомлень та реклами

"Режим польоту" також можна назвати "режимом спокою", тому що при його включенні автоматично відключається практично весь зв’язок телефону з інтернетом. А це означає, що ви не отримуватимете жодних сповіщень та дзвінків. Це дуже корисна опція, якщо потрібно, щоб вас ніхто не турбував.

Раніше "Телеграф" розповідав про "загадкову" функцію вашого смартфона. Дізнайтеся, як виміряти пульс за допомогою гаджета.