Кошмари та злі сили: чому наші предки боялися спати під місячним світлом

Читать на русском
Автор
670
Місяць вважався "другом" потойбічних сил
Місяць вважався "другом" потойбічних сил. Фото Телеграф

Прикмета, яка закликає не спати під місячним світлом, має й наукове підґрунтя

Місяць завжди приваблював людей своєю красою та загадковістю. Він впливає на природні явища, такі як припливи, а також на психологічний стан людини. Це небесне тіло має різні фази, які супроводжуються зміною його освітленості. Найяскравішою фазою є повний місяць, коли весь диск Місяця освітлюється Сонцем. Але чи безпечно спати під таким могутнім світлом? Наші предки побоювалися навіть дивитися на нього надто довго. Існують різні думки на цей рахунок, як наукові, так і езотеричні. Давайте розглянемо їх детальніше.

З наукової точки зору, сон під місячним світлом може бути шкідливим для здоров’я людини. Причина цього полягає в тому, що світло впливає на вироблення гормону мелатоніну, який регулює цикл сну та бадьорості. Мелатонін виробляється в шишкоподібній залозі головного мозку в умовах темряви. Коли світло потрапляє на сітківку ока, воно блокує синтез мелатоніну і стимулює активність організму. Таким чином, світло Місяця може порушити нормальний ритм сну, спричинити безсоння, зниження якості сну, розлади настрою та імунної системи.

З езотеричної точки зору, сон під місячним світлом може бути небезпечним для духовного розвитку людини. Причина цього полягає в тому, що Місяць є символом жіночої енергії, інтуїції, емоцій та підсвідомості. Сон під Місяцем може викликати збудження цих аспектів, але також може призвести до їх перевантаження або спотворення. Також люди вірили, що це може призвести до кошмарів та долучення до вашого сну злих сил.

Деякі езотерики вважають, що сон під Місяцем може бути корисним для тих, хто займається магією, медитацією або пророцтвом. Вони стверджують, що Місяць може надати доступ до вищих рівнів свідомості, покращити інтуїтивне сприйняття та розкрити приховані здібності. Але лише за умови, коли ви маєте сильну духовну конституцію.

Порада для тих, хто хоче спати під місячним світлом

Як бачимо, сон під місячним світлом може мати різний ефект на людину, залежно від її фізичного та духовного стану. Якщо ви хочете спати поблизу великого вікна з видом на Місяць, то радимо вам дотримуватися декількох правил:

  • Затемнюйте свою кімнату за допомогою штор або жалюзі. Це допоможе уникнути перевантаження органів зору та гормональної системи.
  • Спіть на правому боці або на спині. Це допоможе уникнути перевантаження серцево-судинної системи та нервової системи.
  • Використовуйте ароматерапевтичні засоби, такі як лаванда або м’ята. Це допоможе розслабитися та полегшити засинання.
  • Носіть амулет або оберіг. Це може бути камінь, прикраса, символ або будь-який предмет, який має для вас особливе значення. Наприклад, деякі люди носять медальйон з фотографією близької людини, хрестик, магічний квадрат або пентаграму.

Нагадаємо, що 14 жовтня очікується сонячне затемнення, коли місяць закриває собою сонце. Цьому астрономічному явищу наші предки надавали ще більшого значення. А ось повний місяць міг допомогти людям у залученні удачі.