Секрет багатства під вашим порогом: чому варто покласти туди монети

Читать на русском
Автор
1405
Народна мудрість знає багато ритуалів для притягнення багатства
Народна мудрість знає багато ритуалів для притягнення багатства. Фото Телеграф

Ця традиція існує вже давно і має свої корені в народній мудрості

Поріг – це не просто частина дверей, а символ переходу від одного простору до іншого, від одного стану до іншого. Поріг вважається межею між світом людей і світом духів, між землею і небом, між минулим і майбутнім, тому й предки намагалися не передавати предмети через нього. Також через це поріг має особливу енергетику і потребує захисту від негативних впливів.

Одним з способів захистити поріг – це покласти під нього монети. Вони є символами багатства, достатку, успіху і процвітання. Монети також асоціюються з елементом металу, який за фен-шуй має властивості притягувати грошовий потік. Крім того, монети є круглою формою, яка символізує циклічність, гармонію і повноту.

Коли ви кладете монети під поріг, ви створюєте собі талісман на удачу і достаток. Ви також привертаєте до себе позитивну енергію і блокуєте негативну. Ви стимулюєте рух грошей у вашому житті і збагачуєте свою домашню атмосферу. Але не все так просто. Є деякі правила, яким варто дотримуватися, щоб цей спосіб працював на вас:

  • Вибирайте монети з номіналом не менше 1 гривні. Чим більше номінал, тим краще.
  • Використовуйте тільки чисті і гарненькі монети. Не беріть брудних, пошкоджених або старих монет. Вони можуть мати негативне зарядження або принести нещастя.
  • Кладіть монети парами або кратно 9. Парність символізує гармонію і розмноження, а 9 – це число успіху і процвітання за фен-шуй.
  • Кладіть монети позитивно налаштовані і з вдячністю. Не робить цього з жадоби або страху. Подумайте про свої мрії і цілі, про те, що ви хочете мати і дати своїм близьким.
  • Не розповідайте нікому про свої монети під порогом. Це ваша таємниця і ваше джерело сили. Якщо хтось дізнається про них, вони можуть втратити свою ефективність або навіть принести протилежний ефект.

Якщо ви дотримуєтесь цих правил, ви можете сподіватися на покращення свого фінансового стану і загального благополуччя. Але не забувайте, що монети під порогом – це тільки допомога, а не гарантія. Ви також повинні докладати зусиль, щоб досягти своїх цілей і бути відкритими для нових можливостей.

І ще одна порада: не забувайте про благодійність. Якщо ви ділитеся своїм достатком з тими, хто потребує, ви не тільки робите добро, а й притягуєте ще більше благословення у своє життя. Пам'ятайте, що гроші люблять рух і обмін. Не бійтеся втрачати монети, а радійте тому, що вони приносять вам.

Нагадаємо, що наш портал вже розповідав про інші способи використання народної магії для захисту і притягнення удачі до свого дому. Зокрема, ми писали про те, навіщо сиплють сіль на поріг і які секрети "солоної магії" існують. Також ми розкрили стародавній звичай, який полягає в тому, щоб повісити лавровий лист над дверима, щоб принести щастя у ваш дім