Що робити, коли все падає з рук: що це означає та як вберегтися від негараздів

Читать на русском
Автор
4832
Можливо, доля спонукає вас задуматися над особистим життям
Можливо, доля спонукає вас задуматися над особистим життям. Фото Телеграф

Коли все сиплеться з рук — це може означати як хорошу звістку, так і проблему, яка загрожує вашому добробуту

Ви коли-небудь замислювалися, чому іноді все падає з рук, ніби вони вкриті маслом? Чи це просто неуважність, втома або стрес, чи може це якийсь знак від долі? Багато хто вірить, що таке явище має глибокий символічний сенс і передвіщає події, які чекають на людину в найближчому майбутньому. Стане це однією з поганих прикмет чи щасливою звісткою — залежить від ситуації.

За народними прикметами, коли все падає з рук, це може означати різні речі в залежності від того, що саме падає, коли це відбувається і хто це робить. Ось деякі загальні тлумачення цього явища:

  • Якщо все падає з рук вранці або вдень, то це означає, що людина чекає на щось хороше, наприклад, радісну новину, приємне знайомство або успіх у справах.
  • Якщо ввечері або вночі, то це означає, що людина чекає на щось погане, наприклад, сумну новину, конфлікт або невдачу.
  • Коли все падає з рук у жінки, то це означає, що вона має проблеми з емоціями або стосунками. Можливо, їй необхідно бути більш уважною до свого здоров'я або до свого коханого.
  • Якщо ж усе падає з рук чоловіка, то це означає, що він має проблеми з фізичною силою або авторитетом. Можливо, йому необхідно бути більш активним або впевненим у собі.

Крім того, за народними прикметами, коли все падає з рук, потрібно звертати увагу на те, який саме предмет падає. Кожен предмет має свою символіку і може передавати певне послання. Якщо падає ніж чи виделка, то це означає, що скоро прийде гість. Якщо це ніж — то гостем буде чоловік, якщо ж виделка — то жінка. Якщо ж падають обидва предмети — то пара. Ложка падає до застілля. Якщо пуста — буде багато гостей, якщо повна — то варто чекати на смачну їжу. Монета падає до виграшу, а дзеркало до семирічного нещастя. Книга падає до нових знань і можливостей.

Однак не варто сприймати це як абсолютну істину або долю. Це лише народні прикмети та повір'я, які можуть слугувати певними підказками або порадами. Головне — не панікувати і не втрачати оптимізму.

Нагадаємо, що дзеркало є одним з найбільш містичних предметів у народній культурі. За давніми прикметами, розбите дзеркало може означати як нещастя, так і радість, залежно від обставин і кількості осколків. Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно дотримуватися певних правил поводження з розбитим дзеркалом та його утилізації. Але не тільки дзеркало може бути знаком від долі. Наші предки боялися багатьох інших прикмет, які передвіщали нещастя. Наприклад, якщо свистіти в хаті, то залишитися без грошей або до довгої розлуки з близькою людиною. Або якщо одягли річ навиворіт, то до сварки, яка закінчиться рукоприкладством.