Які собаки приносять удачу: що означає колір шерсті тварини

Читать на русском
Автор
16017
Білий пес — символ успіху і удачі
Білий пес — символ успіху і удачі. Фото Телеграф

Утім головне у тварині це не колір, а ваша любов і хороше ставлення до неї

Собака — це не лише найвірніший друг чи сміливий рятівник, як пес з Умані. У народі кажуть, що тварина може залучити в життя свого господаря добробут і щастя. Але чи знаєте ви, що деякі породи собак мають особливу енергетику, яка впливає на різні сфери життя? Давайте розбиратися, який собака приносить удачу, а який — гроші та любов.

Колір собаки і його значення

Білий колір — символ успіху та удачі. Не має значення, чи маєте ви вдома білого пса, чи просто випадково зустріли його на вулиці. При зустрічі з білою собакою, що перетинає вашу дорогу, ви можете розраховувати на усмішку фортуни. Якщо вас зустрів білий пес і почав гавкати, ви можете очікувати значний успіх у своїх справах. Зустріч з трьома білосніжними псами водночас означає, що вас супроводжуватиме неймовірне везіння.

Рудий колір — символ багатства та матеріального благополуччя. Якщо у вас вдома рудий пес, ви можете розраховувати на постійні фінансові бонуси. Якщо рудий пес сам прийшов до вашого будинку, не варто його відштовхувати, адже ця тварина може принести вам матеріальну вигоду.

Триколірний — цей колір також позитивно впливає на успіх і благополуччя. Триколірний пес може привабити до вашого дому достаток, гармонію та відбити від вас негативні впливи.

Чорний — колір, який має двозначну символіку. З одного боку, чорна собака може бути знаком біди і нещастя. З іншого боку, чорна собака може захистити свого власника від злого ока, пожеж та грому.

Різноманітність порід собак і їх особливості

Не лише колір пса має значення, але і його порода. Деякі породи мають специфічний характер і енергетику, яка може позитивно або негативно вплинути на життя їх власників. Ось кілька з них:

Лабрадор — це порода, яка вважається однією з найкращих для сімейного життя. Лабрадори — це дружелюбні, вірні, інтелектуальні і життєрадісні тварини, які вражають любов'ю до дітей і інших тварин. Вони приносять до вашого дому любов, радість і спокій.

Хаскі — це порода, яка ідеально підходить для людей, що ведуть активний спосіб життя і люблять пригоди. Хаскі — це міцні, витривалі, енергійні і незалежні собаки, яким потрібна постійна увага і рух. Вони додають до життя свого власника щастя, свободу і нові перспективи.

Бульмастиф — це порода, що ідеально підходить для людей, які шукають в собаці вірного захисника і друга. Бульмастифи — це потужні, відважні, лояльні і упевнені у собі тварини, які завжди готові захистити свого власника в будь-якій ситуації. Вони приносять до вашого дому безпеку, авторитет і повагу.

Коллі — це порода, що підходить для людей, які шукають товариша і помічника. Коллі — це розумні, чуйні, прив'язані і слухняні тварини, які легко навчаються і служать своєму власнику. Вони приносять до життя свого власника гармонію, мудрість і співпрацю.

Сенбернар — це порода, що підходить для людей, які потребують позитивної енергії та оптимізму. Сенбернари — це великі, доброзичливі, товариські і ніжні тварини, які не бояться ні холоду, ні самотності. Вони приносять до вашого дому радість, комфорт і тепло.

Нагадаємо, що собаки та кішки — це не лише чудові домашні улюбленці, але й тварини, які мають свою символіку та енергетику. Раніше ми писали, що колір шерсті кішки може вказувати на те, як вона впливає на долю людини, яка її зустріла. Так, наприклад, біла кішка — це знак успіху та щастя, а чорна — це оберіг від негативу. Також ми розповідали, як зрозуміти собаку, який прив'язався до вас. Є деякі поради, які допоможуть вам краще спілкуватися з вашим чотириногим другом та розуміти його настрої та потреби.