Яке лихо може навести на вас волоський горіх: це дерево не варто садити біля будинку

Читать на русском
Автор
230107
Горіх - не найкраще дерево, щоб посадити його біля дому
Горіх - не найкраще дерево, щоб посадити його біля дому. Фото Телеграф

Волоський горіх — це не просто рослина, а справжній талісман, який може принести вам багато користі, якщо ви ставитесь до нього з повагою і розумінням

Волоський горіх — це не тільки смачний і корисний продукт, але і дуже потужна рослина, яка має свою енергетику та впливає на наше життя. Наші предки знали про це і дотримувалися певних правил щодо вирощування, збирання та використання волоського горіха. Вони вважали, що горіх може принести як добробут, так і невдачу, залежно від того, як ми ставимося до нього. Однозначно горіх не належить до тих дерев, які приносять лихо, але не варто бути легковажним з цією рослиною. Які ж народні прикмети про волоський горіх існують і чому їх варто знати?

Не можна садити горіх біля хати. Це може призвести до того, що рослина висмокче всю енергію з будинку і людей, які в ньому живуть. Горіх має потужний кореневий систему, яка проникає глибоко в землю і поглинає воду та мінерали. Також горіх виділяє спеціальні речовини, які стримують розвиток інших рослин поблизу.Тому горіх краще садити подалі від будинку, на околицях саду або городу.

Не можна зламувати гілки горіха. Це може призвести до того, що рослина помститься і пошкодить ваше здоров'я або майно. Горіх має свою душу і пам'ять, і не любить, коли його ображають або калічать.Тому горіх треба обрізати акуратно і тільки за потреби, а зламані гілки спалювати або закопувати.

Не можна з'їдати всю серединку горіха. Це може призвести до того, що ви втратите свою удачу або кохання. Горіх символізує цілісність і гармонію, і не любить, коли його руйнують або розбивають.Тому горіх треба їсти поважливо і залишати частину серединки для насіння або для пташок.

Не можна збирати горіхи до Дня Святого Михайла (21 листопада). Це може призвести до того, що ви наведете на себе лихо або нещастя. Горіх пов'язаний з давньослов'янським богом Перуном, який карає людей за їхні гріхи і порушення природного порядку. Тому горіх треба збирати після першого морозу, коли Перун втрачає свою силу, а горіх стає зрілим і солодким.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, які дерева варто садити біля дому, щоб принести щастя і благополуччя. Вони можуть впливати на ваше здоров'я, настрій, кар'єру та сімейне життя. І сильніше, якщо правильно вибрати місце для посадки та догляду за деревами. Крім того, ми розповіли вам, що станеться, якщо тримати вдома драцену — рослину, яка має свої забобони. Рослина може принести вам успіх або невдачу, залежно від того, де ви її розміщуєте та як доглядаєте за нею.